przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 25 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Konferencji „Uzależnienia w regionie świętokrzyskim. Wyzwania profilaktyki i terapii”

Cieszę się, że w Ośrodku „San Damiano” w Chęcinach zostało zorganizowane spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Nadużywaniu Środków Odurzających i ich Nielegalnemu Handlowi - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Środa, 21 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników balu gimnazjalnego Gimnazjum im. św. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim

Jestem pewna, że doświadczenie, jakie nabyliście i wiedza, którą zdobyliście w Gimnazjum pomogą Wam w dalszym kształceniu i pogłębianiu umiejętności - napisała Agata Kornhauser-Duda do uczniów. 
Środa, 14 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników prapremiery opery Śpiewająca Pippi – Opera Domosławicka

Chcę życzyć Szkole kolejnych, owocnych lat działalności, by wychowankowie po wyjściu z niej mogli odnosić sukcesy i odważnie zdobywać świat- napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Niedziela, 11 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Festiwalu polskiej książki dla dzieci „Pokaż Język!”

W języku polskim wyrażamy szacunek dla naszego bogatego dziedzictwa, które nie przetrwałoby w postaci, jaką znamy dzisiaj, gdyby nie troskliwe pielęgnowanie ojczystej mowy - napisała Pani Prezydentowa. 
Piątek, 9 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników IV wycieczki szlakiem błogosławionego Piotra Jerzego Frassatiego

Za dwa miesiące czeka Państwa wspaniała wyprawa śladem wędrówek górskich błogosławionego Piotra Jerzego Frassatiego. Ten włoski student i alpinista stał się wzorcem jak żyć pełnią życia, w głębokiej wierze i umiłowaniu bliźniego - napisała Pierwsza Dama. 
Wtorek, 6 czerwca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Jubileuszu 5-lecia nadania Szkole Podstawowej w Grali-Dąbrowiźnie imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu

Szkoła, która wybiera sobie za patronów Kawalerów Orderu Uśmiechu, musi być miejscem, gdzie liczy się zdanie uczniów, którzy dopuszczani są do wystawiania oceny dorosłym - napisała Pani Prezydentowa. 
1 POPRZEDNIA 3456789  18
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.