przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 31 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Światowego Dnia SM

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego jako organizacja pacjencka, która działa w Polsce już 28 lat, daje wyraz solidarności z osobami chorymi na SM i ich rodzinami - napisała Agata Kornhauser-Duda. 
Wtorek, 30 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Konferencji „Szybsi od raka, czyli profilaktyka nowoczesna i skuteczna”

Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie jest wzorem opieki nad pacjentami z chorobami nowotworowymi. Przywracają im Państwo to, co najcenniejsze - nadzieję na powrót do zdrowia i normalnego życia - napisała Agata Kornhauser Duda. 
Piątek, 26 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników spektaklu „Piotruś Pan”

Bardzo gorąco pozdrawiam wszystkich Państwa i życzę wspaniałych wrażeń artystycznych. Szczególnie ciepłe słowa kieruję do młodych aktorów – bohaterów dzisiejszego występu, życząc im powodzenia i uwiedzenia publiczności - napisała Pani Prezydentowa. 
Sobota, 20 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników obchodów 10-lecia Dębickiego Stowarzyszenia „Amazonka”

Dziękuję wszystkim osobom związanym ze Stowarzyszeniem za niesienie pomocy kobietom dotkniętym rakiem piersi. Służąc wsparciem zarówno emocjonalnym, jak i praktycznym, można przywrócić im wiarę w normalne życie i pomóc pokonać strach przed chorobą. 
Poniedziałek, 15 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Jubileuszu 20-lecia istnienia Szkoły Muzycznej I stopnia dla dzieci niewidomych w Laskach

Dbałość o wszechstronne wychowanie i specjalistyczna rehabilitacja podopiecznych w Laskach jest celem, który przyświeca od lat temu wyjątkowemu Ośrodkowi. Cieszę się, że kształcenie muzyczne zajmuje w tym procesie ważne miejsce. 
Sobota, 11 marca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników otwarcia wystawy „Maria Papa Rostkowska i jej przyjaciele” w Mediolanie

Serdecznie pozdrawiam organizatorów oraz uczestników otwarcia wystawy „Maria Papa Rostkowska i jej przyjaciele” w Museo di Arte Contamporanea Cascina Rioma - napisała Małżonka Prezydenta, która objęła honorowym patronatem organizowaną w Mediolanie wystawę 
1 POPRZEDNIA 45678910  18
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.