przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Sobota, 19 stycznia 2019

Ostatnie pożegnanie Pawła Adamowicza

W Bazylice Mariackiej w Gdańsku trwa msza święta pogrzebowa tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W nabożeństwie bierze udział Prezydent RP Andrzej Duda.  
1 2 3 4 5

Aktualności

Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Prezydent Andrzej Duda przybył do Szwajcarii

Prezydent Andrzej Duda w poniedziałek wieczorem przybył do Szwajcarii, gdzie weźmie udział w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Zaplanowano m.in. rozmowy z szefem NATO i prezydentem Brazylii oraz otwarcie polskiego pawilonu "Polish House". 
Poniedziałek, 21 stycznia 2019

„Naprawę życia publicznego każdy powinien zacząć od siebie”

- Naprawę polskiego życia publicznego każdy powinien zacząć od siebie – podkreślał Prezydent RP w wywiadzie dla wp.pl. Andrzej Duda mówił również o celu wizyty w Davos, jakim jest realizowanie polskich interesów w jak największym stopniu. 
Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Iluminacja w 145. rocznicę urodzin Wincentego Witosa

Z okazji przypadającej w poniedziałek 145. rocznicy urodzin Wincentego Witosa na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona okolicznościowa iluminacja. 
Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Spotkanie z dziennikarzami przed wizytą w Davos

Przed rozpoczynającym się we wtorek Światowym Forum Ekonomicznym Andrzej Duda zaprosił do Pałacu Prezydenckiego dziennikarzy, by przedstawić im główne cele swojej wizyty w Davos. 
Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Kwiaty od Prezydenta RP na grobie ks. Niedzielaka

W 30. rocznicę tragicznej śmierci śp. ks. Stefana Niedzielaka, jednego z „kapłanów niezłomnych”, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy złożono kwiaty na grobie księdza na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. 
Poniedziałek, 21 stycznia 2019

List do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Profesora Mieczysława Tomaszewskiego

Profesora Mieczysława Tomaszewskiego nie ma już wśród nas. Pozostał jednak Jego monumentalny, trwały dorobek naukowy. Pozostało w naszej pamięci świadectwo Jego życia, wypełnionego służbą najwyższym ideałom prawdy i piękna. 
Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Z okazji Państwa święta pragniemy gorąco podziękować za wszystko, co robią Państwo dla wychowania młodego pokolenia Polaków. Dziękujemy za to, że pokazują Państwo swoim wnukom, jak kochać Polskę i jak być dobrym obywatelem – życzy Para Prezydencka. 
Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Pierwsza Dama o opiece paliatywnej

Agata Kornhauser-Duda rozmawiała w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielkami Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej o opiece paliatywnej, idei wolontariatu oraz o poprawie jakości życia osób terminalnie chorych. 
Niedziela, 20 stycznia 2019

„Nie zrezygnujemy ze świadczenia dobra”

Udało się pobić rekord! Uczestnicy V edycji charytatywnego 12h Slalom Maraton Zakopane przejechali łącznie 698 km. - Nie zrezygnujemy ze świadczenia dobra - mówił Prezydent, inaugurując wydarzenie, które rozpoczęto minutą ciszy ku pamięci Pawła Adamowicza 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.