Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30                      
Środa, 30 listopada 2016
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta odwiedziła Instytut Polski w Sztokholmie

Podczas wizyty Pary Prezydenckiej w Szwecji, w ramach programu odrębnego, Agata Kornhauser-Duda zwiedziła Muzeum Nobla oraz Instytut Polski w Sztokholmie, który promuje w Szwecji polską naukę i kulturę.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta odwiedziła Instytut Polski w Sztokholmie"

Środa, 30 listopada 2016
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

"Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych górników"

Prezydent Andrzej Duda wyraził wyrazy współczucia rodzinom górników, którzy tragicznie zginęli w katastrofie w kopalni Rudna w Polkowicach. W czwartek po powrocie do kraju z wizyty w Szwecji, uda się do Polkowic; chce spotkać się z zarządem kopalni.Czytaj więcej o: ""Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych górników""

Środa, 30 listopada 2016
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

"Innowacyjność to połączenie wielkich umysłów, idei i inicjatywy"

Innowacyjność to połączenie wielkich umysłów, idei i inicjatywy. Jest to coś, co odnajdujemy zarówno w Szwecji, jak i w Polsce - powiedział prezydent Andrzej Duda na seminarium "Innovation: a key to future growth. Polish and Swedish experiences".Czytaj więcej o: ""Innowacyjność to połączenie wielkich umysłów, idei i inicjatywy""

Środa, 30 listopada 2016
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

"Pojednanie między narodami PL i UKR w oparciu o prawdę historyczną"

W relacjach między narodami polskim i ukraińskim trzeba szukać porozumienia, ale nie można go szukać poza prawdą historyczną - powiedział Andrzej Duda pytany, jakie kwestie będzie chciał poruszyć podczas piątkowego spotkania z prezydentem Ukrainy.Czytaj więcej o: ""Pojednanie między narodami PL i UKR w oparciu o prawdę historyczną""

Środa, 30 listopada 2016
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Odznaczenie za zasługi w popularyzowaniu sportu oraz w działalności na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej

Doradca Prezydenta RP Piotr Nowacki uczestniczył w posiedzeniu Komitetu Wykonawczego Międzynarodowego Stowarzyszenia Rozwoju Infrastruktury Sportowej i Rekreacji. Podczas spotkania wręczył odznaczenie państwowe nadane przez Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Odznaczenie za zasługi w popularyzowaniu sportu oraz w działalności na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej"

Środa, 30 listopada 2016
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Drugi dzień wizyty w Królestwie Szwecji

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą kontynuowali w środę wizytę w Szwecji. Para Prezydencka została przyjęta przez króla Karola XVI Gustawa i królową Sylwię.Czytaj więcej o: "Drugi dzień wizyty w Królestwie Szwecji"

1234567  31
Poleć znajomemu