Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31                
Piątek, 2 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wizyta Prezydenta Ukrainy  

W 25. rocznicę uznania przez Polskę niepodległości Ukrainy Andrzej Duda przyjął Przywódcę Ukrainy Petra Poroszenkę. Po południu szefowie obu państw wzięli udział w konferencji z cyklu Forum Przywództwa w Belwederze. Wieczorem wydano obiad na cześć gości.Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydenta Ukrainy"

Piątek, 2 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP na konferencji z cyklu Forum Przywództwa  

Kiedy 25 lat temu podejmowaliśmy decyzję o uznaniu niepodległości Ukrainy, uczyniliśmy to jako Polacy bez wahania - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas polsko-ukraińskiej konferencji w Belwederze w ramach cyklu Forum Przywództwa.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP na konferencji z cyklu Forum Przywództwa"

Piątek, 2 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Duda i Poroszenko krytykują decyzję KE ws. gazociągu OPAL PL/ENG

Polska i Ukraina zostały dotknięte decyzją KE ws. gazociągu OPAL, która umożliwia Gazpromowi zwiększenie przesyłu gazu do Europy, z pominięciem Ukrainy – głosi wspólne oświadczenie prezydentów Andrzeja Dudy i Petra Poroszenki przyjęte w piątek w WarszawieCzytaj więcej o: "Duda i Poroszenko krytykują decyzję KE ws. gazociągu OPAL PL/ENG"

Piątek, 2 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Obiad oficjalny na cześć Prezydenta Ukrainy i Małżonki

Mówiąc o historii w prawdzie i wzajemnym szacunku, Polska i Ukraina będzie w stanie wspólnie budować dobrą przyszłość - podkreślił prezydent Andrzej Duda podczas oficjalnego obiadu wydanego na cześć ukraińskiej Pary Prezydenckiej.Czytaj więcej o: "Obiad oficjalny na cześć Prezydenta Ukrainy i Małżonki"

Piątek, 2 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta RP

Ustawę o zmianie niektórych ustaw w zakresie bezpieczeństwa i higieny służby oraz ustawę o zmianie niektórych ustaw w celu ułatwienia sprzedaży żywności przez rolników podpisał w piątek Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Dwie ustawy z podpisem Prezydenta RP"

Piątek, 2 grudnia 2016
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsze Damy Polski i Ukrainy na wystawie ikon

Agata Kornhauser-Duda i Maryna Poroszenko udały się w piątek do Muzeum Archidiecezjalnego w Warszawie, gdzie uczestniczyły w otwarciu wystawy ikon "Szukam o Panie Twojego Oblicza.(Ps.27) Ikona w dialogu Polsko-Ukraińskim".Czytaj więcej o: "Pierwsze Damy Polski i Ukrainy na wystawie ikon"

12  
Poleć znajomemu