Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31                
Poniedziałek, 5 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

"W najbliższym czasie podpiszę ustawę obniżającą wiek emerytalny"

Zasadniczy cel to doprowadzić Polskę do stanu, że Polakom bardziej będzie się opłacało zostać w kraju, niż emigrować w poszukiwaniu lepszych zarobków - powiedział prezydent w Łęcznej. Zapowiedział też, że podpisze ustawę obniżającą wiek emerytalny.Czytaj więcej o: ""W najbliższym czasie podpiszę ustawę obniżającą wiek emerytalny""

Poniedziałek, 5 grudnia 2016
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Uroczystości pogrzebowe Henryka Kończykowskiego

Na Starych Powązkach w Warszawie pożegnano w poniedziałek Henryka Kończykowskiego pseudonim „Halicz”, ostatniego żołnierza III plutonu „Felek” 2. kompanii „Rudy” osławionego batalionu „Zośka”.Czytaj więcej o: "Uroczystości pogrzebowe Henryka Kończykowskiego"

Poniedziałek, 5 grudnia 2016
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Wizyta przedszkolaków w Pałacu Prezydenckim

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w poniedziałek z przedszkolakami z Przedszkola Niepublicznego Nr 11 Sióstr Rodziny Maryi w Markach. Dzieci przywitały Panią Prezydentową krakowiakiem i zaprezentowały fragmenty przedstawienia.Czytaj więcej o: "Wizyta przedszkolaków w Pałacu Prezydenckim"

Poniedziałek, 5 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List na uroczystościach pogrzebowych śp. Henryka Kończykowskiego „Halicza”

Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pana Kapitana Henryka Kończykowskiego „Halicza”. Jeszcze niedawno, podczas urodzinowego spotkania w domu Pana Kapitana, miałem zaszczyt odbyć z nim długą, niezapomnianą rozmowę - napisał Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List na uroczystościach pogrzebowych śp. Henryka Kończykowskiego „Halicza”"

Poniedziałek, 5 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

"Węgiel jest naszym strategicznym surowcem energetycznym"

Górnicy budują pomyślność naszej gospodarki i pomyślność polskiego państwa; wykonują ciężką pracę, wymagającą odwagi i poświęcenia - powiedział prezydent Andrzej Duda w poniedziałek na spotkaniu z górnikami z kopalni Bogdanka.Czytaj więcej o: ""Węgiel jest naszym strategicznym surowcem energetycznym""

Poniedziałek, 5 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia urodzinowe dla prof. Mikołaja Grabowskiego

W dniu 70. urodzin proszę przyjąć serdeczne życzenia kolejnych sukcesów w pracy artystycznej i dydaktycznej, satysfakcji z Pańskich dokonań współtworzących historię polskiego teatru, oraz wszelkiej pomyślności osobistej - napisał Prezydent RP w liście.Czytaj więcej o: "Życzenia urodzinowe dla prof. Mikołaja Grabowskiego"

Poleć znajomemu