Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31                
Poniedziałek, 12 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Prezydent odznaczył wybitnych naukowców  

W poniedziałek w Pałacu Prezydenckim odbyło się uroczyste spotkanie zwieńczające konferencję naukową pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP, poświęconą problematyce fal grawitacyjnych. Prezydent Andrzej Duda uhonorował dwóch profesorów odznaczeniami.Czytaj więcej o: "Prezydent odznaczył wybitnych naukowców"

Poniedziałek, 12 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wernisaż ekspozycji o rodzimych zwyczajach i obrzędach w sztuce polskiej

Prezydent Andrzej Duda otworzył wystawę „Rodzime zwyczaje i obrzędy w sztuce polskiej XIX i XX wieku”. Ekspozycja prezentuje polskie korzenie kulturowe i jest elementem polityki historycznej - mówił prezydent.Czytaj więcej o: "Wernisaż ekspozycji o rodzimych zwyczajach i obrzędach w sztuce polskiej"

Poniedziałek, 12 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas spotkania z uczestnikami konferencji naukowej poświęconej problematyce fal grawitacyjnych  

Ogromnie się cieszę z tego, że spotkał mnie dzisiaj jako Prezydenta RP ten zaszczyt, że z Panami Profesorami mogę się tutaj spotkać, że mogę ich uhonorować - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z naukowcami.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas spotkania z uczestnikami konferencji naukowej poświęconej problematyce fal grawitacyjnych"

Poniedziałek, 12 grudnia 2016
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego w USA

Szef Gabinetu Prezydenta Adam Kwiatkowski, na zaproszenie środowisk polonijnych, przebywał w Stanach Zjednoczonych. Minister spotkał się m.in. z nowo mianowanym ambasadorem RP w USA Piotrem Wilczkiem i konsulami generalnymi w Nowym Jorku i Chicago.Czytaj więcej o: "Wizyta ministra Adama Kwiatkowskiego w USA"

Poniedziałek, 12 grudnia 2016
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Para Prezydencka przygotowała świąteczne paczki dla potrzebujących  

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda przygotowali świąteczne paczki w ramach 20. Świątecznej Zbiórki Żywności. Prezydent podziękował za to, że tylu ludzi pamięta o potrzebujących. - Cieszymy się, że pomaganie jest w modzie - powiedziała Pierwsza Dama.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka przygotowała świąteczne paczki dla potrzebujących"

Poleć znajomemu