Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28                        
Wtorek, 21 lutego 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia urodzinowe dla Jana Krzysztofa Kelusa

Satysfakcji z trwałych, dobrych owoców Pańskiej twórczości, z płomienia prawdy, piękna i nadziei, który rozniecał Pan w sercach i umysłach Pańskich słuchaczy oraz odbiorców wydawanych przez Pana podziemnych publikacji - życzy w liście Prezydent RP.Czytaj więcej o: "Życzenia urodzinowe dla Jana Krzysztofa Kelusa"

Wtorek, 21 lutego 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

- Niezwykle istotne jest to, abyśmy nie tracili bogactwa naszego języka w codziennym życiu - apelował prezydent podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego"

Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent rozmawiał z przedstawicielami organizacji prawniczych

Prezydent spotkał się w poniedziałek z mec. Maciejem Bobrowiczem - przewodniczącym Porozumienia Samorządów Zawodowych i Stowarzyszeń Prawniczych i dr. Pawłem Skuczyńskim - sekretarzem Porozumienia.Czytaj więcej o: "Prezydent rozmawiał z przedstawicielami organizacji prawniczych"

Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Prezydent: NZS i ruch studencki są bardzo bliskie memu sercu  

W Pałacu Prezydenckim odbyło się w poniedziałek międzypokoleniowe spotkanie środowiska związanego z niezależnym ruchem studenckim, w związku z 36. rocznicą rejestracji Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Prezydent RP Andrzej Duda wręczył odznaczenia.Czytaj więcej o: "Prezydent: NZS i ruch studencki są bardzo bliskie memu sercu"

Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Działacze pierwszego NZS uhonorowani

Prezydent RP Andrzej Duda nadał Krzyże Wolności i Solidarności działaczom pierwszego Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Odznaczenia wręczyli dr Jarosław Szarek, prezes IPN oraz Irena Zofia Romaszewska, Doradca Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Działacze pierwszego NZS uhonorowani"

Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Prezydent Duda spotka się w odpowiednim czasie z prezydentem Trumpem

Prezydent Andrzej Duda spotka się w odpowiednim czasie z prezydentem USA Donaldem Trumpem - powiedział w poniedziałek minister Krzysztof Szczerski. Jeśli chodzi o kontakty z administracją amerykańską, wszystko odbywa się we właściwym rytmie - zapewnił.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Prezydent Duda spotka się w odpowiednim czasie z prezydentem Trumpem"

1 POPRZEDNIA 3456789  20
Poleć znajomemu