Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28                        
Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent rozmawiał z przedstawicielami organizacji prawniczych

Prezydent spotkał się w poniedziałek z mec. Maciejem Bobrowiczem - przewodniczącym Porozumienia Samorządów Zawodowych i Stowarzyszeń Prawniczych i dr. Pawłem Skuczyńskim - sekretarzem Porozumienia.Czytaj więcej o: "Prezydent rozmawiał z przedstawicielami organizacji prawniczych"

Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Prezydent: NZS i ruch studencki są bardzo bliskie memu sercu  

W Pałacu Prezydenckim odbyło się w poniedziałek międzypokoleniowe spotkanie środowiska związanego z niezależnym ruchem studenckim, w związku z 36. rocznicą rejestracji Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Prezydent RP Andrzej Duda wręczył odznaczenia.Czytaj więcej o: "Prezydent: NZS i ruch studencki są bardzo bliskie memu sercu"

Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Działacze pierwszego NZS uhonorowani

Prezydent RP Andrzej Duda nadał Krzyże Wolności i Solidarności działaczom pierwszego Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Odznaczenia wręczyli dr Jarosław Szarek, prezes IPN oraz Irena Zofia Romaszewska, Doradca Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Działacze pierwszego NZS uhonorowani"

Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Prezydent Duda spotka się w odpowiednim czasie z prezydentem Trumpem

Prezydent Andrzej Duda spotka się w odpowiednim czasie z prezydentem USA Donaldem Trumpem - powiedział w poniedziałek minister Krzysztof Szczerski. Jeśli chodzi o kontakty z administracją amerykańską, wszystko odbywa się we właściwym rytmie - zapewnił.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Prezydent Duda spotka się w odpowiednim czasie z prezydentem Trumpem"

Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Ambasador Wietnamu złożył pożegnalną wizytę w Pałacu Prezydenckim

W poniedziałek 20 lutego swoją pożegnalną wizytę w Pałacu Prezydenckim złożył ambasador Wietnamu Pan Phạm Kiến Thiết, który w przyszłym miesiącu zakończy swoją misję w Polsce.Czytaj więcej o: "Ambasador Wietnamu złożył pożegnalną wizytę w Pałacu Prezydenckim"

Poniedziałek, 20 lutego 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie Krzysztofa Szczerskiego z senatorami USA

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski spotkał się w poniedziałek z senatorami Stanów Zjednoczonych. Poruszono tematykę związaną m.in. z kwestiami stosunków dwustronnych, polityki bezpieczeństwa oraz polityki energetycznej.Czytaj więcej o: "Spotkanie Krzysztofa Szczerskiego z senatorami USA"

12  
Poleć znajomemu