Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30 31          
Poniedziałek, 9 października 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent w liście: Przesłanie wiary i miłości św. o. Kolbe ma wymiar uniwersalny

Dokonania oraz przesłanie wiary i miłości, które nam pozostawił św. o. Maksymilian Kolbe mają wymiar uniwersalny - napisał prezydent Andrzej Duda w liście z okazji warszawskiej premiery filmu "Dwie korony" o życiu o. Kolbe.Czytaj więcej o: "Prezydent w liście: Przesłanie wiary i miłości św. o. Kolbe ma wymiar uniwersalny"

Poniedziałek, 9 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Wizyta Prezydenta RP w Wodzisławiu Śląskim  

W ciągu ostatnich 30 lat na Śląsku nie zawsze wiodło się dobrze i nie we wszystkich miejscach, zwłaszcza Górnego Śląska, polityka była prowadzona w sposób prawidłowy; są ogromne rachunki krzywd - mówił w poniedziałek w Wodzisławiu Śląskim Prezydent RP.Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydenta RP w Wodzisławiu Śląskim"

Poniedziałek, 9 października 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Cyberbezpieczeństwo to szansa ekonomiczna dla naszej części Europy

Możemy stać się technologicznymi i biznesowymi liderami rozwoju w kwestii cyberbezpieczeństwa – zwrócił uwagę Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski podczas III Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Cyberbezpieczeństwo to szansa ekonomiczna dla naszej części Europy"

Poniedziałek, 9 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Małe Janczowioki" z wizytą w Pałacu Prezydenckim

W poniedziałek Pałac Prezydencki odwiedzili młodzi artyści z zespołu „Małe Janczowioki” ze wsi Janczowa w powiecie nowosądeckim.Czytaj więcej o: "„Małe Janczowioki" z wizytą w Pałacu Prezydenckim"

Poniedziałek, 9 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent dla "Do Rzeczy": Jestem z moimi rodakami

Dalszy los reformy sądownictwa zależy teraz od determinacji i zdrowego rozsądku większości parlamentarnej. Wierzę w to, że porozumienie jest bardzo blisko – powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla poniedziałkowego wydania tygodnika "Do Rzeczy”.Czytaj więcej o: "Prezydent dla "Do Rzeczy": Jestem z moimi rodakami"

Poniedziałek, 9 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List prezydenta Andrzeja Dudy z okazji polskiej premiery fimu "Dwie korony"

W biografii św. Maksymiliana znalazł odbicie duch czasów, w których Ojciec żył, a zarazem tysiącletnie dziedzictwo polskości, w której chrześcijaństwo oraz idee wolności i międzyludzkiej solidarności tworzą jedną, harmonijną całość - napisał Prezydent RP.Czytaj więcej o: "List prezydenta Andrzeja Dudy z okazji polskiej premiery fimu "Dwie korony""

12  
Poleć znajomemu