Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30 31          
Środa, 11 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji 75. rocznicy powstania Rady Pomocy Żydom „Żegota”

Chciałbym, żebyśmy o tych ludziach, o tym dniu i o tamtych wydarzeniach zawsze pamiętali jako Polacy, pokazując także światu kto był zbrodniarzem, a kto bohaterem - mówił prezydent Andrzej Duda w środę w Pałacu Prezydenckim.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP z okazji 75. rocznicy powstania Rady Pomocy Żydom „Żegota”"

Środa, 11 października 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Uroczyste inauguracje roku akademickiego

W uroczystych inauguracjach na polskich uczelniach wziął udział Prezydent RP Andrzej Duda oraz w jego imieniu – prezydenccy ministrowie i doradcy, którzy odczytali listy Prezydenta RP skierowane do rektorów, wykładowców i studentów.Czytaj więcej o: "Uroczyste inauguracje roku akademickiego"

Środa, 11 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o samorządzie”  

- Czy samorząd jest wystarczająco samodzielny, czy też, jak twierdzą niektórzy, jest aż nazbyt samodzielny? – to jedna z kwestii, którą poruszył prezydent Andrzej Duda podczas konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o samorządzie”Czytaj więcej o: "„Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o samorządzie”"

Środa, 11 października 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

„Projekty ustaw o KRS i SN trafiły do prezydenta, teraz jest czas na spokojną analizę”

Zgodnie z umową pomiędzy prezydentem Andrzejem Dudą a prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim poprawki do projektów ustaw o KRS i SN autorstwa PiS trafiły we wtorek na biurko prezydenta. Teraz jest czas na spokojną ich analizę - powiedział rzecznik prezydenta.Czytaj więcej o: "„Projekty ustaw o KRS i SN trafiły do prezydenta, teraz jest czas na spokojną analizę”"

Środa, 11 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP podczas konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o samorządzie”

"Samorząd jest wpisany dzisiaj do polskiej Konstytucji, gdzie mamy jego zasadnicze zręby ustrojowe. I na tym tle już dzisiaj rodzi się cały szereg bardzo poważnych pytań, jeżeli chodzi o funkcjonowanie" - mówił prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP podczas konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o samorządzie”"

Środa, 11 października 2017
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia dla zasłużonych pracowników Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego

Podczas inauguracji roku akademickiego w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie wręczono odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom Uczelni. W imieniu Prezydenta RP aktu dekoracji dokonał Sekretarz Stanu w KPRP Pan Andrzej Dera.Czytaj więcej o: "Odznaczenia dla zasłużonych pracowników Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego"

123  
Poleć znajomemu