Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30 31          
Środa, 18 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Rozmowa telefoniczna prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Niemiec PL/ENG

O sytuacji na Ukrainie rozmawiali prezydenci Polski i Niemiec. Jak poinformował Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski do rozmowy telefonicznej doszło z inicjatywy Franka-Waltera Steinmeiera, który niedługo złoży wizytę w Rosji.Czytaj więcej o: "Rozmowa telefoniczna prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Niemiec PL/ENG"

Środa, 18 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

CBOS: 68 proc. Polaków pozytywnie o prezydencie

68 proc. Polaków pozytywnie ocenia sprawowanie przez Andrzeja Dudę funkcji prezydenta. Jak podkreśla CBOS październikowe notowania Andrzeja Dudy pozostają jednymi z najlepszych w trakcie tej kadencji.Czytaj więcej o: "CBOS: 68 proc. Polaków pozytywnie o prezydencie"

Środa, 18 października 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Łapiński: Prezydent osobiście przekaże prezesowi Kaczyńskiemu ocenę poprawek PiS

Prezydent Andrzej Duda w piątek osobiście przekaże prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu swoją ocenę poprawek Prawa i Sprawiedliwości do projektów ustaw o SN i KRS - poinformował rzecznik prezydenta.Czytaj więcej o: "Min. Łapiński: Prezydent osobiście przekaże prezesowi Kaczyńskiemu ocenę poprawek PiS"

Środa, 18 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent: Polacy zmierzali do wolności poprzez walkę, ale i kulturę  

Polacy zmierzali do niepodległości wieloma drogami: poprzez walkę zbrojną, ale i kulturę - powiedział prezydent Andrzej Duda, otwierając środowy koncert w Pałacu Prezydenckim z okazji Roku Tadeusza Kościuszki.Czytaj więcej o: "Prezydent: Polacy zmierzali do wolności poprzez walkę, ale i kulturę"

Środa, 18 października 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z Przewodniczącym Zgromadzenia Narodowego Korei Południowej

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przyjął Przewodniczącego Zgromadzenia Narodowego Korei Południowej Chung Sye-kyuna. Do spotkania obu polityków doszło w środę w Belwederze.Czytaj więcej o: "Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z Przewodniczącym Zgromadzenia Narodowego Korei Południowej"

Środa, 18 października 2017
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Polonijni nauczyciele z Norwegii na spotkaniu z Pierwszą Damą

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z grupą pedagogów prowadzących szkoły dla polonijnych dzieci w Norwegii. Pierwsza Dama i jej goście rozmawiali m.in. o roli szkół polonijnych w kultywowaniu rodzimej tradycji, kultury i języka poza granicami Polski.Czytaj więcej o: "Polonijni nauczyciele z Norwegii na spotkaniu z Pierwszą Damą"

12  
Poleć znajomemu