Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30                    
Piątek, 17 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent dla TVP Info: Kształtowanie naszego wymiaru sprawiedliwości jest sprawą polską, nie europejską

- Chodziło o sprawę gen. Kraszewskiego i odebrania mu dostępu do informacji niejawnych. W ten sposób próbuje się utrudnić wykonywanie mojej konstytucyjnej funkcji, jaką jest sprawowanie zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi - mówił Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Prezydent dla TVP Info: Kształtowanie naszego wymiaru sprawiedliwości jest sprawą polską, nie europejską"

Piątek, 17 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent dla RMF FM: Występowanie przeciwko Polsce jest absolutnie nieodpowiedzialne

Jestem Prezydentem Rzeczypospolitej i staram się swoje obowiązki, także z uwagi na charakter urzędu - tak jak ja go postrzegam - wykonywać jak najlepiej – mówi Andrzej Duda w rozmowie z radiem RMF FMCzytaj więcej o: "Prezydent dla RMF FM: Występowanie przeciwko Polsce jest absolutnie nieodpowiedzialne"

Piątek, 17 listopada 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Ministrowie Krzysztof Szczerski i Kostiantyn Jelisejew spotkali się w Krakowie

Zakaz poszukiwań i ekshumacji na terytorium Ukrainy winien zostać zniesiony - uzgodnili Wiceprzewodniczący Komitetu Konsultacyjnego Prezydentów RP i Ukrainy, Krzysztof Szczerski i Kostiantyn Jelisejew, którzy spotkali się w Krakowie.Czytaj więcej o: "Ministrowie Krzysztof Szczerski i Kostiantyn Jelisejew spotkali się w Krakowie"

Piątek, 17 listopada 2017
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Obchody Światowego Dnia Wcześniaka z udziałem Agaty Kornhauser-Dudy

- Dzięki temu, że rodzice dzielili się swoimi doświadczeniami wiem, jak trudne chwile przechodzą i z jakimi problemami się borykają. Na szczęście, tak jak tutaj w Toruniu, mają wsparcie ze strony wspaniałych specjalistów - powiedziała Pierwsza Dama.Czytaj więcej o: "Obchody Światowego Dnia Wcześniaka z udziałem Agaty Kornhauser-Dudy"

Piątek, 17 listopada 2017
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Iluminacja Pałacu Prezydenckiego z okazji Światowego Dnia Wcześniaka

17 listopada przypada Światowy Dzień Wcześniaka. Już po raz trzeci, z inicjatywy Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy, Pałac Prezydencki został podświetlony na fioletowo na znak solidarności z wcześniakami i ich rodzinami.Czytaj więcej o: "Iluminacja Pałacu Prezydenckiego z okazji Światowego Dnia Wcześniaka"

Piątek, 17 listopada 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef BBN: Sprawa gen. Kraszewskiego ciągnie się za długo

Na pewno źle by się stało, gdyby w sporze z panem Prezydentem, atakowano pracujących dla niego urzędników – uważa Szef BBN Paweł Soloch.Czytaj więcej o: "Szef BBN: Sprawa gen. Kraszewskiego ciągnie się za długo"

12  
Poleć znajomemu