Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30                    
Poniedziałek, 20 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Wywiad Prezydenta dla „Dziennika Gazety Prawnej”

- Bardzo bym chciał, żeby ustawy o sądownictwie zostały jak najszybciej uchwalone. W takiej postaci, którą ja będę mógł zaakceptować - mówił Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla „DGP”.Czytaj więcej o: "Wywiad Prezydenta dla „Dziennika Gazety Prawnej”"

Poniedziałek, 20 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent w „DGP” o projektach ws. sądownictwa: Nie zgodzę się na to, przeciw czemu protestowałem

Jeżeli idee, które przedstawiłem w projektach o SN i KRS zostaną wypaczone w taki sposób, że nie będę w stanie tego zaakceptować, to tego nie zrobię. Zawetuję i te przepisy - mówi prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla poniedziałkowego „DGP”.Czytaj więcej o: "Prezydent w „DGP” o projektach ws. sądownictwa: Nie zgodzę się na to, przeciw czemu protestowałem"

Poniedziałek, 20 listopada 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Pożegnanie śp. Aliny Janowskiej

W warszawskim kościele pw. św. Stanisława Kostki odbyło się pożegnanie śp. Aliny Janowskiej – aktorki, uczestniczki Powstania Warszawskiego. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczył doradca Tadeusz Deszkiewicz, który odczytał list Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Pożegnanie śp. Aliny Janowskiej"

Poniedziałek, 20 listopada 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Prezydent poruszył w Grecji kwestię reparacji od Niemiec

Jednym z tematów rozmów prezydenta Andrzeja Dudy z politykami greckimi była kwestia reparacji i odszkodowań wojennych od Niemiec - poinformował Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski. Możliwa jest współpraca obu parlamentów w tym zakresie.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Prezydent poruszył w Grecji kwestię reparacji od Niemiec"

Poniedziałek, 20 listopada 2017
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Program odrębny Małżonek Prezydentów Polski i Grecji

- Rozwój oświaty polonijnej, a przede wszystkim wspieranie pracy nauczycieli szkół polskich w świecie, jest nie tylko obowiązkiem Państwa Polskiego, ale dobrą inwestycją - powiedziała Pierwsza Dama podczas wizyty w Grecji.Czytaj więcej o: "Program odrębny Małżonek Prezydentów Polski i Grecji"

Poniedziałek, 20 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia dla zasłużonych kolejarzy

Podczas Gali Święta Kolejarza, jaka odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie, zasłużeni pracownicy PKP zostali uhonorowani odznaczeniami państwowymi. W imieniu Prezydenta RP dekoracji dokonał minister Andrzej Dera.Czytaj więcej o: "Odznaczenia dla zasłużonych kolejarzy"

123  
Poleć znajomemu