Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30                    
Piątek, 24 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Pięć ustaw z podpisem Prezydenta RP

Ustawę o podstawowej opiece zdrowotnej oraz ustawę o finansowaniu zadań oświatowych, także m.in. ustawę zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz ustawy o organizacji niektórych rynków rolnych podpisał w piątek Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Pięć ustaw z podpisem Prezydenta RP"

Piątek, 24 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał drugą ustawę o innowacyjności  

Już od przyszłego roku przedsiębiorcy będą mogli odliczać od podstawy opodatkowania 100 proc. wydatków przeznaczonych na badania i rozwój – takie rozwiązanie zakłada podpisana w piątek przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę druga ustawa o innowacyjności.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał drugą ustawę o innowacyjności"

Piątek, 24 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Depesza kondolencyjna do Prezydenta Egiptu w związku z zamachem w meczecie w Bir al-Abd

Jestem wstrząśnięty wiadomościami dochodzącymi z Egiptu. Pragnę przekazać wyrazy żalu i głębokiego współczucia z powodu niegodziwego i podstępnego zamachu dokonanego w meczecie w Bir al-Abd - napisał Prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej.Czytaj więcej o: "Depesza kondolencyjna do Prezydenta Egiptu w związku z zamachem w meczecie w Bir al-Abd"

Piątek, 24 listopada 2017
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama mówi STOP dla hejtu w Internecie

Jeżeli każdy z nas powie STOP dla hejtu w Internecie, jeśli wy namówicie do tego swoje koleżanki, kolegów czy rodzeństwo, jeżeli nigdy nie będziemy biernie przyglądać się wirtualnej przemocy, to wtedy na pewno nam się uda! – powiedziała Pierwsza Dama.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama mówi STOP dla hejtu w Internecie"

Piątek, 24 listopada 2017
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama zachęca do udziału w X Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym  

- W przededniu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia jesteśmy wyjątkowo wrażliwi na potrzeby innych. Postarajmy się więc, w miarę naszych możliwości, wziąć udział w tej akcji - mówi Agata Kornhauser-Duda. Zobacz wideo.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama zachęca do udziału w X Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym"

Piątek, 24 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Listy uwierzytelniające

Prezydent wręczył listy uwierzytelniające dziesięciu ambasadorom

W piątek w Belwederze Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył listy uwierzytelniające dziesięciu ambasadorom udającym się na placówki dyplomatyczne.Czytaj więcej o: "Prezydent wręczył listy uwierzytelniające dziesięciu ambasadorom"

12  
Poleć znajomemu