Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30                    
Poniedziałek, 27 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Prezydent: Jesteście ambasadorami Polski w Wietnamie PL/ENG  

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą od spotkania z wietnamskimi absolwentami polskich uczelni rozpoczął w poniedziałek czterodniową wizytę oficjalną w Wietnamie. - Jestem tu, żeby pogłębiać relacje - mówił w Hanoi Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Prezydent: Jesteście ambasadorami Polski w Wietnamie PL/ENG"

Poniedziałek, 27 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Para Prezydencka z oficjalną wizytą w Wietnamie

Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w dniach 27-30 listopada składają oficjalną wizytę w Wietnamie. Andrzej Duda spotka się z prezydentem i premierem Wietnamu. Wizycie towarzyszy misja gospodarcza 65 polskich przedsiębiorców.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka z oficjalną wizytą w Wietnamie"

Poniedziałek, 27 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia z okazji Dnia Kolejarza

W Teatrze Ateneum w Warszawie z okazji Święta Kolejarza odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały wręczone odznaczenia państwowe zasłużonym działaczom Federacji Związków Zawodowych Kolejarzy.Czytaj więcej o: "Odznaczenia z okazji Dnia Kolejarza"

Poniedziałek, 27 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP na spotkaniu z wietnamskimi absolwentami polskich uczelni  

Ja dziękuję za każde miejsce, gdzie dzisiaj w Wietnamie można się uczyć języka polskiego, ale chciałbym, żeby filologii polskich było więcej - mówił w poniedziałek w Hanoi Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP na spotkaniu z wietnamskimi absolwentami polskich uczelni"

Poniedziałek, 27 listopada 2017
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski dla "Sieci": Europa może wybrać Moskwę, nie Kijów

Jeśli dojdzie do sytuacji, w której Europa będzie zmuszona wybierać między Ukrainą a Rosją, to inne stolice, na które liczy dziś Kijów, wybiorą Moskwę - powiedział Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla tygodnika "Sieci".Czytaj więcej o: "Minister Szczerski dla "Sieci": Europa może wybrać Moskwę, nie Kijów"

Poniedziałek, 27 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Prezydent: Życie i dokonania Ekscelencji inspirują i umacniają ducha

Andrzej Duda skierował list do Księdza Arcybiskupa Henryka Hosera, Ordynariusza Diecezji Warszawsko-Praskiej z okazji 75. rocznicy urodzin. Podczas uroczystej Mszy świętej słowa Prezydenta odczytał Minister Adam Kwiatkowski.Czytaj więcej o: "Prezydent: Życie i dokonania Ekscelencji inspirują i umacniają ducha"

12  
Poleć znajomemu