Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30                    
Czwartek, 30 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

"Nie zgodzę się na powrót do rozwiązań, które zakwestionowałem w lipcu"

- Nie zgodzę się na powrót do rozwiązań ws. KRS i SN, które zakwestionowałem w lipcu; jeżeli granice zostaną przekroczone, to niestety jako prezydent nie będę mógł się na to zgodzić - powiedział Prezydent, komentując trwające w Parlamencie prace.Czytaj więcej o: ""Nie zgodzę się na powrót do rozwiązań, które zakwestionowałem w lipcu""

Czwartek, 30 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na inaugurację XXVI Targów Książki Historycznej w Warszawie

Wierzę, że utrwalone w tradycyjnej formie dzieła współczesnych historyków – Państwa dzieła – przetrwają próbę czasu i zachowają się dla przyszłych generacji - napisał Prezydent Andrzej Duda z okazji XXVI Targów Książki Historycznej w Warszawie.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na inaugurację XXVI Targów Książki Historycznej w Warszawie"

Czwartek, 30 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP na ceremonii otwarcia Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Ho Chi Minh

Mam nadzieję, że ta obecność tutaj przełoży się na ważne w przyszłości rozwiązania biznesowe, które będą mogły być realizowane – i tu w Wietnamie przez Polaków, i przez obywateli Wietnamu w Polsce - mówił Prezydent RP na otwarciu biura PAIH.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP na ceremonii otwarcia Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Ho Chi Minh"

Czwartek, 30 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Konferencja Prezydenta nt. prac parlamentarnych nad projektami ustaw o KRS i SN

- Określiłem granice tego, co postrzegam jako dopuszczalną zmianę w ustawach o KRS i SN. Nie zgodzę się na powrót do rozwiązań, które zakwestionowałem w lipcu - powiedział Prezydent Andrzej Duda podczas konferencji prasowej.Czytaj więcej o: "Konferencja Prezydenta nt. prac parlamentarnych nad projektami ustaw o KRS i SN"

Czwartek, 30 listopada 2017
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta RP z wizytą w Ho Chi Minh

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z uczniami liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ho Chi Minh City. Młodzi Wietnamczycy opowiadali Małżonce Prezydenta o historii ich kraju, jego tradycjach i zwyczajach.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta RP z wizytą w Ho Chi Minh"

Czwartek, 30 listopada 2017
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

„Wietnam dla Polski bramą do Azji, a Polska dla Wietnamu bramą do UE” PL/ENG  

Wietnam mógłby być dla Polski bramą do Azji, a Polska powinna być dla Wietnamu bramą do Europy – powiedział Prezydent RP otwierając w Ho Chi Minh Polsko-Wietnamskie Forum Gospodarcze. Prezydent otworzył także Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH.Czytaj więcej o: "„Wietnam dla Polski bramą do Azji, a Polska dla Wietnamu bramą do UE” PL/ENG"

1234567  31
Poleć znajomemu