Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Piątek, 26 stycznia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

W Davos o roli Europy Środkowej i Wschodniej

W ostatnim dniu Światowego Forum Ekonomicznego w Davos Prezydent RP Andrzej Duda, wspólnie z Prezydentami: Litwy Dalią Grybauskaitė i Ukrainy Petrem Poroszenką, wziął udział w panelu poświęconym znaczeniu i roli Europy Środkowej i Wschodniej.Czytaj więcej o: "W Davos o roli Europy Środkowej i Wschodniej"

Piątek, 26 stycznia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent Andrzej Duda z największym zaufaniem społecznym

73 proc. Polaków ufa Prezydentowi Andrzejowi Dudzie – wynika z najnowszego badania CBOS. Prezydent niezmiennie pozostaje liderem rankingu zaufania społecznego.Czytaj więcej o: "Prezydent Andrzej Duda z największym zaufaniem społecznym"

Piątek, 26 stycznia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: To strona amerykańska zaoferowała Prezydentowi Dudzie rozmowę z Prezydentem USA

- Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z Prezydentem USA Donaldem Trumpem w Davos oraz wieczorne spotkanie w Warszawie Prezydenta RP z amerykańskim sekretarzem stanu Rexem Tillersonem pokazują intensywność relacji polsko- amerykańskich - Krzysztof SzczerskiCzytaj więcej o: "Minister Szczerski: To strona amerykańska zaoferowała Prezydentowi Dudzie rozmowę z Prezydentem USA"

Piątek, 26 stycznia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

"Opowiadam się za jeszcze większą obecnością Polski w Davos"

Po spotkaniu z prezesem fundacji organizującej Światowe Forum Ekonomiczne w Davos opowiadam się za jeszcze większą obecnością tutaj Polski w przyszłym roku, być może zorganizujemy własny pawilon, do którego będzie można przyjść - powiedział Andrzej Duda.Czytaj więcej o: ""Opowiadam się za jeszcze większą obecnością Polski w Davos""

Piątek, 26 stycznia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Spotkanie Prezydentów RP i USA w Davos PL/ENG

Prezydent RP podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos spotkał się z Prezydentem USA Donaldem Trumpem. Rozmowa dotyczyła współpracy gospodarczej Polski i USA szczególnie w obszarze energetyki oraz inwestycji amerykańskich firm w Polsce.Czytaj więcej o: "Spotkanie Prezydentów RP i USA w Davos PL/ENG"

Piątek, 26 stycznia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta RP na uroczystości pogrzebowe śp. Barbary Otwinowskiej

Do ostatnich dni była też Pani Profesor strażniczką pamięci. Szczególnie cenne są zebrane przez Panią Profesor świadectwa prześladowań kobiet – więźniów politycznych okresu stalinowskiego - podkreślił Prezydent Andrzej Duda w liście.Czytaj więcej o: "List Prezydenta RP na uroczystości pogrzebowe śp. Barbary Otwinowskiej"

Poleć znajomemu