Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31                
Czwartek, 22 marca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Posłowie za prezydencką nowelą ustawy o usługach płatniczych

Umożliwienie obywatelom skutecznego odzyskania pieniędzy błędnie przelanych na konto odbiorcy - zakłada nowela ustawy o usługach płatniczych, którą w czwartek jednogłośnie uchwalił Sejm. Projekt ustawy został przedłożony przez Prezydenta Andrzeja Dudę.Czytaj więcej o: "Posłowie za prezydencką nowelą ustawy o usługach płatniczych"

Czwartek, 22 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Para Prezydencka udaje się na obchody Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką udają się w piątek z wizytą na Węgry, gdzie wezmą udział w obchodach Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Andrzej Duda będzie też rozmawiał z Prezydentem Jánosem Áderem m.in. o szczycie NATO i Inicjatywie Trójmorza.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka udaje się na obchody Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej"

Czwartek, 22 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Para Prezydencka na koncercie w Filharmonii Narodowej

Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą gościli w czwartek w Filharmonii Narodowej w Warszawie, gdzie wysłuchali jednego z koncertów w ramach 22. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka na koncercie w Filharmonii Narodowej"

Czwartek, 22 marca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Mucha apeluje o zajęcie się prezydenckim projektem ustawy o wsparciu kredytobiorców w trudnej sytuacji

Wolą Prezydenta jest, by posłowie jak najszybciej zajęli się projektem ustawy o wsparciu kredytobiorców w trudnej sytuacji - mówił podczas czwartkowego posiedzenia podkomisji ds. ustaw frankowych Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Minister Mucha apeluje o zajęcie się prezydenckim projektem ustawy o wsparciu kredytobiorców w trudnej sytuacji"

Czwartek, 22 marca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski: Polska polityka zagraniczna to spójny, klarowny plan

Polska polityka zagraniczna to spójny, klarowny plan, realizowany przez Prezydenta, rząd i parlament; można go streścić w trzech hasłach: wzmacniać NATO, jednoczyć Europę i rozwijać region - powiedział w czwartek minister Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski: Polska polityka zagraniczna to spójny, klarowny plan"

Czwartek, 22 marca 2018
 1. Aktualności
 2. Nominacje

„Stan sędziowski niesie za sobą ogromną odpowiedzialność”

Prezydent RP Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego oraz na stanowisku asesora sądowego w wojewódzkim sądzie administracyjnym. Nowo powołani sędziowie i asesorzy złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.Czytaj więcej o: "„Stan sędziowski niesie za sobą ogromną odpowiedzialność”"

12  
Poleć znajomemu