Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Wtorek, 10 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Obchody 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej [PL/ENG]

Tamtego dnia odeszło bardzo wielu ludzi, którzy byli skarbem i wielką nadzieją dla Polski – podkreślił Prezydent Andrzej Duda, który w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej wziął udział w uroczystościach upamiętniających ofiary tej tragedii.Czytaj więcej o: "Obchody 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej [PL/ENG]"

Wtorek, 10 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wspomnienie śp. Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich

O godzinie 8:41, 10 kwietnia 2010 roku w pobliżu lotniska Smoleńsk-Północny rozbił się samolot specjalny Tu-154M. Na pokładzie znajdowało się 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński i jego Małżonka Maria. Wszyscy zginęli.Czytaj więcej o: "Wspomnienie śp. Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich"

Wtorek, 10 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej to symbol naszej wspólnoty”  

- On jest wszystkich. I dla wszystkich - mówił Prezydent podczas uroczystości odsłonięcia na Pl. Piłsudskiego w Warszawie pomnika poświęconego ofiarom katastrofy smoleńskiej.Czytaj więcej o: "„Pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej to symbol naszej wspólnoty”"

Wtorek, 10 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Wspomnienie śp. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego

Ryszard Kaczorowski, polski polityk, mąż stanu, działacz społeczny i harcerz, był ostatnim Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej na Uchodźstwie.Czytaj więcej o: "Wspomnienie śp. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego"

Wtorek, 10 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości na Pl. Piłsudskiego w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej  

Wierzę, że pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej będzie nas jednoczył, niezależnie od poglądów politycznych - mówił prezydent Andrzej Duda podczas wtorkowej na pl. Piłsudskiego w Warszawie. To symbol naszej wspólnoty - podkreślił.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości na Pl. Piłsudskiego w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej"

Wtorek, 10 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Ministrowie KPRP oddali hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej

W 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej, w której zginęło 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką Marią, ministrowie Kancelarii Prezydenta uczestniczyli w obchodach upamiętniających ofiary 10 kwietnia 2010 roku.Czytaj więcej o: "Ministrowie KPRP oddali hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej"

12  
Poleć znajomemu