Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Czwartek, 12 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

„My, Polacy, uważamy za swój obowiązek nieść światu świadectwo o Holokauście” PL/ENG  

- Nazistowski plan Zagłady się nie powiódł. Naród żydowski ocalał. I niechaj nigdy więcej już nikt nie ośmieli się podnieść nań ręki - mówił Prezydent Andrzej Duda podczas Marszu Żywych.Czytaj więcej o: "„My, Polacy, uważamy za swój obowiązek nieść światu świadectwo o Holokauście” PL/ENG"

Czwartek, 12 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta RP po spotkaniu z Prezydentem Izraela przed Marszem Żywych  

Te 3 mln Polaków narodowości żydowskiej ‒ obywateli Rzeczypospolitej ‒ zostało zamordowanych przez nazistowskich Niemców. Chcę z całą mocą powiedzieć: „Zawsze będziemy o nich pamiętali” - mówił Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta RP po spotkaniu z Prezydentem Izraela przed Marszem Żywych"

Czwartek, 12 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Doradca Cezary Kochalski na konferencji naukowej „Szara strefa a ubezpieczenia społeczne – aspekty ekonomiczne, społeczne, etyczne”

Konferencja, zorganizowana przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych, została objęta Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Stulecie Odzyskania Niepodległości.Czytaj więcej o: "Doradca Cezary Kochalski na konferencji naukowej „Szara strefa a ubezpieczenia społeczne – aspekty ekonomiczne, społeczne, etyczne”"

Czwartek, 12 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał nowelę ustawy o GMO

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał nowelę ustawy o GMO"

Czwartek, 12 kwietnia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Agata Kornhauser-Duda z wizytą w Janczowej

- Bardzo się cieszę, że dziś mogę stać się częścią tak życzliwej społeczności - powiedziała Agata Kornhauser-Duda, dziękując za zaproszenie do Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w województwie małopolskim.Czytaj więcej o: "Agata Kornhauser-Duda z wizytą w Janczowej"

Czwartek, 12 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Przywódcy Polski i Izraela na Marszu Żywych [PL/ENG]

Spotykamy się, aby dać świadectwo pamięci o zagładzie narodu żydowskiego, żeby powiedzieć: "Nigdy więcej" - oświadczył Prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z Prezydentem Izraela Reuvenem Rivlinem. Obaj Prezydenci wzięli w czwartek udział w Marszu Żywych.Czytaj więcej o: "Przywódcy Polski i Izraela na Marszu Żywych [PL/ENG]"

12  
Poleć znajomemu