Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z młodzieżą z Żyrardowa

Organizatorzy, zawodnicy i laureaci Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego w Żyrardowie odwiedzili Pałac Prezydencki. Podczas spotkania z Pierwszą Damą opowiedzieli o przygotowaniach do konkursu, zmaganiach uczestników i dumie towarzyszącej wygranej.Czytaj więcej o: "Agata Kornhauser-Duda spotkała się z młodzieżą z Żyrardowa"

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

„Chcemy budować silne państwo”  

Będę mobilizować rząd, żeby projekty zapowiedziane na konwencji Zjednoczonej Prawicy powstały jak najszybciej - mówił Prezydent Andrzej Duda w Szamotułach. Jak wyjaśnił, elementami silnego państwa są wykształcona młodzież i silna rodzina.Czytaj więcej o: "„Chcemy budować silne państwo”"

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Bogusław Winid nowym Doradcą Prezydenta RP

Aktywność Polski w ramach wypełniania mandatu niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ będzie jednym z głównych obszarów zaangażowania powołanego dziś przez Andrzeja Dudę nowego Doradcy Prezydenta RPCzytaj więcej o: "Bogusław Winid nowym Doradcą Prezydenta RP"

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Mucha: Najważniejszy ws. zmiany konstytucji jest głos narodu

Prezydentowi zależy, by ws. konstytucji wypowiedział się przede wszystkim naród, ten głos jest najważniejszy i decydujący - powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, odnosząc się do zaprezentowanej przez PiS Ankiety konstytucyjnej 2017 .Czytaj więcej o: "Minister Mucha: Najważniejszy ws. zmiany konstytucji jest głos narodu"

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Kolarski przekazał flagę państwową uczniom z Lubieszowa

Za kilka miesięcy w trwającym roku obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Szkoła Podstawowa w Lubieszowie, do której trafi przekazana flaga przyjmie imię „Orła Białego”.Czytaj więcej o: "Minister Kolarski przekazał flagę państwową uczniom z Lubieszowa"

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z Gubernatorem Illinois Brucem Raunerem

Wśród tematów rozmowy m.in. polsko-amerykańska współpraca w obszarze bezpieczeństwa w kontekście przypadającej w tym roku 25. rocznicy ustanowienia partnerstwa pomiędzy Gwardią Narodową Illinois a Siłami Zbrojnymi RP.Czytaj więcej o: "Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z Gubernatorem Illinois Brucem Raunerem"

12  
Poleć znajomemu