Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Spotkanie z mieszkańcami powiatu krośnieńskiego

Prezydent odwiedził Krosno Odrzańskie - stolicę nadgranicznego powiatu w woj. lubuskim.- Dziękuję za to, że czynicie tę polską ziemię, ten zakątek kraju tak daleko na Zachodzie, tak pięknymi - mówił podczas spotkania z mieszkańcami.Czytaj więcej o: "Spotkanie z mieszkańcami powiatu krośnieńskiego"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Państwo jest winne wsparcie ludziom niepełnosprawnym i ich opiekunom”

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił niedawno „piątkę Morawieckiego”; mam nadzieję, że do tej piątki dołączy postulat dot. osób niepełnosprawnych i będzie „szóstka Morawieckiego”, która zostanie zrealizowana - powiedział w środę Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "„Państwo jest winne wsparcie ludziom niepełnosprawnym i ich opiekunom”"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie ministra Szczerskiego z prezesem Polsko-Amerykańskiej Rady Biznesu

Szef Gabinetu Prezydenta RP przyjął w Belwederze prezesa Polsko-Amerykańskiej Rady Biznesu Erica Stewarta wraz z towarzyszącymi mu przedstawicielami amerykańskich firm uczestniczących w zorganizowanej przez Radę 8. edycji misji gospodarczej do Polski.Czytaj więcej o: "Spotkanie ministra Szczerskiego z prezesem Polsko-Amerykańskiej Rady Biznesu"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Krzysztof Szczerski: Przegłosowanie Polski doprowadziłoby do poważnego kryzysu w UE

Opozycja musi wznieść się ponad podziały polityczne, uznać, że pozycja Polski w UE w kontekście debaty budżetowej jest ważna z punktu widzenia interesu wszystkich Polaków i nie należy walczyć na tym polu z rządem - mówi w „RZ” Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Krzysztof Szczerski: Przegłosowanie Polski doprowadziłoby do poważnego kryzysu w UE"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Referendum konsultacyjne
 3. Aktualności

Minister Mucha: fundamentalna jest kampania społeczna

To rzecz fundamentalna, żeby prowadzić w odpowiedni sposób kampanię społeczną dotyczącą referendum ws. konstytucji - powiedział w radiu Szczecin Pełnomocnik Prezydenta ds. referendum konsultacyjnego i Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Minister Mucha: fundamentalna jest kampania społeczna"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Nominacje

Nominacje profesorskie w Pałacu Prezydenckim

Prezydent Andrzej Duda, który wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki, gratulował profesorom wejścia do naukowej elity. Podkreślał, że tytuł profesorski nie oznacza podsumowania kariery, a jest zobowiązaniem.Czytaj więcej o: "Nominacje profesorskie w Pałacu Prezydenckim"

123  
Poleć znajomemu