Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Spotkanie z mieszkańcami powiatu krośnieńskiego

Prezydent odwiedził Krosno Odrzańskie - stolicę nadgranicznego powiatu w woj. lubuskim.- Dziękuję za to, że czynicie tę polską ziemię, ten zakątek kraju tak daleko na Zachodzie, tak pięknymi - mówił podczas spotkania z mieszkańcami.Czytaj więcej o: "Spotkanie z mieszkańcami powiatu krośnieńskiego"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Państwo jest winne wsparcie ludziom niepełnosprawnym i ich opiekunom”

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił niedawno „piątkę Morawieckiego”; mam nadzieję, że do tej piątki dołączy postulat dot. osób niepełnosprawnych i będzie „szóstka Morawieckiego”, która zostanie zrealizowana - powiedział w środę Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "„Państwo jest winne wsparcie ludziom niepełnosprawnym i ich opiekunom”"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent otworzy w czwartek w Warszawie 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy

Andrzej Duda otworzy w czwartek w Warszawie 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy, podczas którego podkreśli, że Polska i USA są partnerami w kwestii bezpieczeństwa i biznesu - zapowiedział Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Prezydent otworzy w czwartek w Warszawie 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami powiatu krośnieńskiego

Prezydent Andrzej Duda prosił w środę podczas wizyty w Krośnie Odrzańskim o wspominanie w roku 100-lecia niepodległości swoich przodków, którzy przyczynili się do wyzwolenia Polski spod zaborów i działali na rzecz budowania silnego państwa.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami powiatu krośnieńskiego"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Agata Kornhauser-Duda z wizytą w Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Pierwsza Dama złożyła wizytę w nowo otwartym Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie małoletnie ofiary przemocy i wykorzystywania seksualnego oraz ich opiekunowie otrzymają szeroki zakres pomocy.Czytaj więcej o: "Agata Kornhauser-Duda z wizytą w Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie ministra Szczerskiego z prezesem Polsko-Amerykańskiej Rady Biznesu

Szef Gabinetu Prezydenta RP przyjął w Belwederze prezesa Polsko-Amerykańskiej Rady Biznesu Erica Stewarta wraz z towarzyszącymi mu przedstawicielami amerykańskich firm uczestniczących w zorganizowanej przez Radę 8. edycji misji gospodarczej do Polski.Czytaj więcej o: "Spotkanie ministra Szczerskiego z prezesem Polsko-Amerykańskiej Rady Biznesu"

123  
Poleć znajomemu