Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Spotkanie z mieszkańcami powiatu krośnieńskiego

Prezydent odwiedził Krosno Odrzańskie - stolicę nadgranicznego powiatu w woj. lubuskim.- Dziękuję za to, że czynicie tę polską ziemię, ten zakątek kraju tak daleko na Zachodzie, tak pięknymi - mówił podczas spotkania z mieszkańcami.Czytaj więcej o: "Spotkanie z mieszkańcami powiatu krośnieńskiego"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Państwo jest winne wsparcie ludziom niepełnosprawnym i ich opiekunom”

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił niedawno „piątkę Morawieckiego”; mam nadzieję, że do tej piątki dołączy postulat dot. osób niepełnosprawnych i będzie „szóstka Morawieckiego”, która zostanie zrealizowana - powiedział w środę Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "„Państwo jest winne wsparcie ludziom niepełnosprawnym i ich opiekunom”"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Order Odrodzenia Polski został przekazany rodzinie śp. Zbigniewa Wodeckiego

25 kwietnia br. w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie odbyła się uroczystość przekazania Orderu Odrodzenia Polski - nadanego pośmiertnie śp. Zbigniewowi Wodeckiemu na ręce najbliższej rodziny artysty.Czytaj więcej o: "Order Odrodzenia Polski został przekazany rodzinie śp. Zbigniewa Wodeckiego"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Agata Kornhauser-Duda z wizytą w Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Pierwsza Dama złożyła wizytę w nowo otwartym Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie małoletnie ofiary przemocy i wykorzystywania seksualnego oraz ich opiekunowie otrzymają szeroki zakres pomocy.Czytaj więcej o: "Agata Kornhauser-Duda z wizytą w Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Nominacje

Nominacje profesorskie w Pałacu Prezydenckim

Prezydent Andrzej Duda, który wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki, gratulował profesorom wejścia do naukowej elity. Podkreślał, że tytuł profesorski nie oznacza podsumowania kariery, a jest zobowiązaniem.Czytaj więcej o: "Nominacje profesorskie w Pałacu Prezydenckim"

Środa, 25 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent otworzy w czwartek w Warszawie 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy

Andrzej Duda otworzy w czwartek w Warszawie 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy, podczas którego podkreśli, że Polska i USA są partnerami w kwestii bezpieczeństwa i biznesu - zapowiedział Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Prezydent otworzy w czwartek w Warszawie 3. Polsko-Amerykański Szczyt Gospodarczy"

123  
Poleć znajomemu