Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
            01 02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29 30            
Czwartek, 26 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent w programie „Gość Wiadomości”

- Słucham młodych, bo to jest Konstytucja, którą przygotowujemy właśnie dla nich, dla następnego pokolenia - mówił Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z red. Krzysztofem Ziemcem w programie Gość Wiadomości w TVP1.Czytaj więcej o: "Prezydent w programie „Gość Wiadomości”"

Czwartek, 26 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Referendum konsultacyjne
 3. Aktualności

„Polsce potrzebna jest Konstytucja na miarę XXI wieku” [PL/ENG]  

Dobra Konstytucja usprawniająca państwo i zapewniająca pomyślność obywatelom musi służyć przyszłości; referendum ma na celu włączenie społeczeństwa w tworzenie Konstytucji od początku prac – przekonywał Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "„Polsce potrzebna jest Konstytucja na miarę XXI wieku” [PL/ENG]"

Czwartek, 26 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie na kongresie „Wspólnie o Konstytucji na Narodowym”  

Jednak jedno jest dla mnie jasne: zasadniczym celem reformy konstytucyjnej pozostaje z pewnością umocnienie polskiej niepodległości, suwerenności i pomyślnego bytu Polaków - powiedział Prezydent na kongresie „Wspólnie o Konstytucji na Narodowym”.Czytaj więcej o: "Wystąpienie na kongresie „Wspólnie o Konstytucji na Narodowym”"

Czwartek, 26 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Współpraca gospodarcza Polski i USA rozwija się dynamicznie” [PL/ENG]

Dwustronna współpraca gospodarcza Polski i USA rozwija się dynamicznie. USA są jednym z najważniejszych partnerów polskich firm poza UE – podkreślił Prezydent Andrzej Duda. Jednak, jak ocenił, obecna skala wymiany handlowej nie odpowiada naszym ambicjom.Czytaj więcej o: "„Współpraca gospodarcza Polski i USA rozwija się dynamicznie” [PL/ENG]"

Czwartek, 26 kwietnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie na Polsko-Amerykańskim Szczycie Gospodarczym

Z satysfakcją odnotowuję, że moje działania przynoszą wymierne efekty w postaci zaangażowania Państwa firm w inwestowanie w Polsce. Jesteśmy partnerami w bezpieczeństwie. Jesteśmy partnerami w biznesie - mówił Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie na Polsko-Amerykańskim Szczycie Gospodarczym"

Czwartek, 26 kwietnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Mucha w „DGP”: Będziemy robili wszystko, by frekwencja była jak najwyższa

Vox populi, vox Dei. Skoro tak, nikt nie powinien zabraniać narodowi wypowiadania się w kwestii ustawy zasadniczej - mówi Paweł Mucha, Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej”.Czytaj więcej o: "Minister Mucha w „DGP”: Będziemy robili wszystko, by frekwencja była jak najwyższa"

12  
Poleć znajomemu