Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31                    
Piątek, 4 maja 2018
 1. Legislacja
 2. Ustawy:
 3. Wniesione do Sejmu

Prezydencki projekt ustawy o ustanowieniu Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości

Prezydent RP Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt ustawy o ustanowieniu Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości, którego nadanie stanowić będzie formę wyróżnienia osób związanych z odzyskaniem i umacnianiem niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską.Czytaj więcej o: "Prezydencki projekt ustawy o ustanowieniu Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości"

Piątek, 4 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Oświadczenie Kancelarii Prezydenta RP [PL/ENG]

W sprawie losu Pomnika Katyńskiego w Jersey City Kancelaria Prezydenta RP jest w stałym kontakcie z polskimi placówkami dyplomatycznymi w Nowym Jorku i w Waszyngtonie, od momentu pojawienia się pierwszych sygnałów na ten temat.Czytaj więcej o: "Oświadczenie Kancelarii Prezydenta RP [PL/ENG]"

Piątek, 4 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Życzenia Pary Prezydenckiej dla maturzystów  

Matura to podsumowanie Waszej szkolnej nauki, ale również początek nowego etapu w życiu. To klucz do przyszłych studiów i pracy. Wykorzystajcie dobrze swoją wiedzę, pokażcie, że jesteście gotowi podjąć to wyzwanie.Czytaj więcej o: "Życzenia Pary Prezydenckiej dla maturzystów"

Piątek, 4 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Łapiński: Wniosek o referendum w ciągu kilku tygodni

Prezydent złoży w Senacie wniosek ws. referendum konsultacyjnego w przewidzianym prawem terminie; jest jeszcze kilka tygodni do złożenia tego wniosku - powiedział Krzysztof Łapiński. Prezydent ma swoją agendę polityczną, którą realizuje - dodał.Czytaj więcej o: "Min. Łapiński: Wniosek o referendum w ciągu kilku tygodni"

Piątek, 4 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Referendum konsultacyjne
 3. Aktualności

Min. Mucha: Wynik referendum będzie wiążący dla Prezydenta

Wynik referendum ws. konstytucji będzie wiążący dla Prezydenta w tym sensie, że jeśli będzie odpowiednia frekwencja i Polacy opowiedzą się za zmianą konstytucji, Prezydent będzie występował z inicjatywą zmiany ustawy zasadniczej - powiedział Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Min. Mucha: Wynik referendum będzie wiążący dla Prezydenta"

Piątek, 4 maja 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Spotkanie Pierwszej Damy z ks. Arkadiuszem Nowakiem

Pierwsza Dama spotkała się z ks. dr. Arkadiuszem Nowakiem, Członkiem Zakonu Ojców Kamilianów, Zakonu Kleryków Regularnych Posługujących Chorym, a jednocześnie Prezesem Zarządu fundacji Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.Czytaj więcej o: "Spotkanie Pierwszej Damy z ks. Arkadiuszem Nowakiem"

12  
Poleć znajomemu