Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31                    
Poniedziałek, 7 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Startupy w Pałacu KOOPERACJA - okolicznościowa iluminacja

W poniedziałek po zmroku na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona okolicznościowa iluminacja Startupy w Pałacu - KOOPERACJA. We wtorek w Pałacu Prezydenckim - z udziałem Andrzeja Dudy - odbędzie się spotkanie organizowane w ramach projektu.Czytaj więcej o: "Startupy w Pałacu KOOPERACJA - okolicznościowa iluminacja"

Poniedziałek, 7 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Wizyta Prezydenta w województwie pomorskim  

Prezydent Andrzej Duda, który spotkał się z mieszkańcami Sztumu i Pelplina, przekonywał do udziału w planowanym referendum konsultacyjnym ws. konstytucji. Ocenił również, że obecna ustawa zasadnicza wymaga co najmniej znacznego udoskonalenia.Czytaj więcej o: "Wizyta Prezydenta w województwie pomorskim"

Poniedziałek, 7 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta RP z okazji Pielgrzymki Samorządów Terytorialnych do Sanktuarium NMP Łaskawej Lwowskiej w Lubaczowie

Prezydent RP Andrzej Duda skierował list do Uczestników i Organizatorów Pielgrzymki Samorządów Terytorialnych do Sanktuarium NMP Łaskawej Lwowskiej w Lubaczowie.Czytaj więcej o: "List Prezydenta RP z okazji Pielgrzymki Samorządów Terytorialnych do Sanktuarium NMP Łaskawej Lwowskiej w Lubaczowie"

Poniedziałek, 7 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta do uczestników XXI Konferencji „Gazterm” w Międzyzdrojach

Cieszę się, że w tym roku w swoich obradach postanowiliście Państwo skoncentrować się m.in. na tematyce związanej z Inicjatywą Trójmorza - napisał Andrzej Duda w liście odczytanym przez ministra Krzysztofa Szczerskiego.Czytaj więcej o: "List Prezydenta do uczestników XXI Konferencji „Gazterm” w Międzyzdrojach"

Poniedziałek, 7 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Pielgrzymka samorządowców terytorialnych do Sanktuarium w Lubaczowie z udziałem Doradcy Bogusława Winida

Doroczna pielgrzymka samorządowców terytorialnych do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Łaskawej Lwowskiej miała miejsce w Lubaczowie. W uroczystościach Prezydenta Andrzeja Dudę reprezentował Bogusław Winid, Doradca Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Pielgrzymka samorządowców terytorialnych do Sanktuarium w Lubaczowie z udziałem Doradcy Bogusława Winida"

Poniedziałek, 7 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty w Sztumie

Zdecydowałem się na zapytanie obywateli o kształt przyszłej konstytucji w referendum konsultacyjnym mimo sprzeciwów niektórych osób ze sceny politycznej - mówił w poniedziałek prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Sztumu (Pomorskie).Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty w Sztumie"

12  
Poleć znajomemu