Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31                    
Środa, 9 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent: Nowoczesne państwo musi być dostępne dla niepełnosprawnych  

Jeżeli państwo jest państwem nowoczesnym, cywilizowanym, to bariery nie tylko są likwidowane, ale przede wszystkim jest ich jak najmniej - mówił Prezydent Andrzej Duda podczas Gali wręczenia nagród 3. Edycji Konkursu „Lider Dostępności”.Czytaj więcej o: "Prezydent: Nowoczesne państwo musi być dostępne dla niepełnosprawnych"

Środa, 9 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas finału konkursu „Lider Dostępności 2018”

Kwestia problemów osób dotkniętych niepełnosprawnościami pojawia się w naszej przestrzeni publicznej ostatnio z bardzo dużą intensywnością − mówił Prezydent Andrzej Duda podczas finału 3. edycji konkursu „Lider Dostępności”.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas finału konkursu „Lider Dostępności 2018”"

Środa, 9 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Prezydent: Dostępność ma również wymiar społeczny

Już po raz trzeci pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej organizowany jest Konkurs Architektoniczno-Urbanistyczny „Lider Dostępności”. Cieszę się, że również po raz trzeci gala finałowa Konkursu i jego podsumowanie odbywają się w Pałacu Prezydenckim.Czytaj więcej o: "Prezydent: Dostępność ma również wymiar społeczny"

Środa, 9 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

„Działania władz i Polonii ws. pomnika w Jersey City przyniosły oczekiwany skutek”

Wspólne działania polskiej dyplomacji, rządu, Prezydenta i Polonii amerykańskiej ws. pomnika w Jersey City przyniosły oczekiwany skutek; sprawa nie jest jeszcze rozwiązana, ale udało się przełamać blokadę dyskusji - powiedział Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "„Działania władz i Polonii ws. pomnika w Jersey City przyniosły oczekiwany skutek”"

Środa, 9 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Apelujemy o respektowanie założeń porozumienia z Iranem

Apelujemy do wszystkich krajów, które nadal są stronami porozumienia nuklearnego z Iranem, o jego respektowanie i dalsze dążenie do celu, jakim jest Bliski Wschód bez broni nuklearnej - powiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Apelujemy o respektowanie założeń porozumienia z Iranem"

Środa, 9 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

„Czwartkowa wizyta Miloša Zemana w Warszawie wyrazem znakomitych relacji między Polską a Czechami”

Czwartkowa wizyta Prezydenta Czech Miloša Zemana w Warszawie będzie wyrazem znakomitych relacji sąsiedzkich między Polską a Czechami - powiedział w środę Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "„Czwartkowa wizyta Miloša Zemana w Warszawie wyrazem znakomitych relacji między Polską a Czechami”"

12  
Poleć znajomemu