Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31                    
Wtorek, 15 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent wraz z Małżonką udają się do USA. Cel: dyskusja w RB ONZ i spotkania z Polonią [PL/ENG]  

- Wiążemy wielkie oczekiwania z dyskusją z udziałem Polski na forum Rady Bezpieczeństwa ONZ; doskonale wpisuje się ona w "gorący czas", jaki mamy na świecie - mówi Krzysztof Szczerski. W środę Para Prezydencka udaje się z kilkudniową wizytą do USA.Czytaj więcej o: "Prezydent wraz z Małżonką udają się do USA. Cel: dyskusja w RB ONZ i spotkania z Polonią [PL/ENG]"

Wtorek, 15 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał dwie ustawy

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego, ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz ustawy o księgach wieczystych i hipotece oraz ustawę o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał dwie ustawy"

Wtorek, 15 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Prezydent odwiedzi Gwardię Narodową Illinois

Podczas zaplanowanej wizyty w Stanach Zjednoczonych Prezydent Andrzej Duda spotka się z żołnierzami Gwardii Narodowej stanu Illinois – powiedział Szef BBN Paweł Soloch. Prezydentowi będą towarzyszyć Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych i dowódca WOT.Czytaj więcej o: "Prezydent odwiedzi Gwardię Narodową Illinois"

Wtorek, 15 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin

Rolą państwa jest wspierać rodziny. Od prawnej i konstytucyjnej ochrony po bieżącą pomoc w sytuacjach kryzysowych państwo powinno towarzyszyć rodzinom w codziennej egzystencji, pomagać w rozwoju i realizacji planów, zapobiegać wykluczeniuCzytaj więcej o: "Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin"

Wtorek, 15 maja 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Wspólna konferencja ministrów Krzysztofa Szczerskiego i Adama Kwiatkowskiego nt. wizyty Pary Prezydenckiej w USA  

W środę prezydent Andrzej Duda udaje się do Stanów Zjednoczonych w związku z objęciem przez Polskę przewodnictwa w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Wspólnie z Małżonką spotka się również z Polonią w Chicago.Czytaj więcej o: "Wspólna konferencja ministrów Krzysztofa Szczerskiego i Adama Kwiatkowskiego nt. wizyty Pary Prezydenckiej w USA"

Wtorek, 15 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Ambasador Republiki Argentyńskiej w Polsce odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP

Ambasador Republiki Argentyńskiej Patricia Beatriz Salas, która kończy misję dyplomatyczną w Polsce, została odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP. W imieniu Andrzeja Dudy medal wręczył Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Ambasador Republiki Argentyńskiej w Polsce odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP"

12  
Poleć znajomemu