Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31                    
Piątek, 18 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Prezydent odwiedził bazę Gwardii Narodowej Illinois [PL/ENG]  

Prezydent RP odwiedził bazę Gwardii Narodowej Illinois w Kankakee, gdzie m.in. spotkał się z amerykańskimi żołnierzami polskiego pochodzenia i rozmawiał o pogłębieniu współpracy między Gwardią Narodową a Wojskami Obrony Terytorialnej.Czytaj więcej o: "Prezydent odwiedził bazę Gwardii Narodowej Illinois [PL/ENG]"

Piątek, 18 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Para Prezydencka z wizytą w Chicago [PL/ENG]

Wizytę w Chicago Prezydent rozpoczął od spotkania w Konsulacie RP z Gubernatorem Stanu Illinois Bruce’em Raunerem. Następnie, wspólnie z Małżonką, udał się do Muzeum Polskiego w Ameryce. Para Prezydencka odwiedziła też Cmentarz św. Wojciecha w Niles.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka z wizytą w Chicago [PL/ENG]"

Piątek, 18 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wypowiedź Prezydenta RP dla mediów w bazie Gwardii Narodowej Stanu Illinois  

Rozmawiamy o pogłębianiu tej współpracy, o wspólnych szkoleniach. Nasi żołnierze wiele nauczyli się od swoich amerykańskich kolegów - mówił dziennikarzom Prezydent RP Andrzej Duda, podsumowując swoje spotkanie w Gwardii Narodowej Stanu Illinois w KankakeeCzytaj więcej o: "Wypowiedź Prezydenta RP dla mediów w bazie Gwardii Narodowej Stanu Illinois"

Piątek, 18 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List kondolencyjny Prezydenta RP do Prezesa Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA

Z głębokim żalem przyjąłem informację o odnalezieniu ciał górników zaginionych w wyniku wstrząsu w kopalni Zofiówka. Składam wyrazy współczucia rodzinom i bliskim ofiar i zapewniam o mojej pamięci - napisał Prezydent RP.Czytaj więcej o: "List kondolencyjny Prezydenta RP do Prezesa Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA"

Piątek, 18 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

„Debata w RB ONZ jednym z najważniejszych momentów mojego urzędowania”

Przyjechałem na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ, by jako pierwsza głowa polskiego państwa w historii prowadzić obrady Rady Bezpieczeństwa ONZ. Drugim elementem są odwiedziny u moich rodaków w Chicago - mówi Prezydent w wywiadzie dla RMF FM.Czytaj więcej o: "„Debata w RB ONZ jednym z najważniejszych momentów mojego urzędowania”"

Piątek, 18 maja 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia z okazji Dnia Hutnika w Gliwicach

Z okazji 170. rocznicy powstania Huty Łabędy S.A. i obchodów Dnia Hutnika w Gliwicach odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych zasłużonym pracownikom Huty Łabędy S.A. W imieniu Prezydenta RP wręczył je minister Andrzej Dera.Czytaj więcej o: "Odznaczenia z okazji Dnia Hutnika w Gliwicach"

12  
Poleć znajomemu