Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                
Poniedziałek, 4 czerwca 2018
 1. Aktualności
 2. Nominacje

Adam Bujak i Bronisław Wildstein nowymi członkami Kapituły OOB

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne nowo powołanym członkom Kapituły Orderu Orła Białego Adamowi Bujakowi i Bronisławowi Wildsteinowi.Czytaj więcej o: "Adam Bujak i Bronisław Wildstein nowymi członkami Kapituły OOB"

Poniedziałek, 4 czerwca 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Polsko-szwedzkie spotkanie ekspertów ds. bezpieczeństwa z udziałem Prezydenta RP

Politka energetyczna w kontekście bezpieczeństwa Polski i Szwecji, współpraca obronna w UE, jedność NATO - to kwestie poruszone podczas polsko-szwedzkiego okrągłego stołu nt. polityki bezpieczeństwa, w którym wziął udział Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Polsko-szwedzkie spotkanie ekspertów ds. bezpieczeństwa z udziałem Prezydenta RP"

Poniedziałek, 4 czerwca 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta rozmawiała z Prezes Google.org o nowoczesnych technologiach w edukacji

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z Jacquelline Fuller, wiceprezes Google i prezes Google.org. Panie rozmawiały o współczesnych wyzwaniach edukacyjnych i wychowawczych w kontekście rozwijających się globalnych technologii.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta rozmawiała z Prezes Google.org o nowoczesnych technologiach w edukacji"

Poniedziałek, 4 czerwca 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Ksiądz Biskup Czesław Stanula z odznaczeniem państwowym

Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski został odznaczony Ksiądz Biskup Czesław Stanula, misjonarz ze Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej aktu dekoracji dokonał minister Adam Kwiatkowski.Czytaj więcej o: "Ksiądz Biskup Czesław Stanula z odznaczeniem państwowym"

Poniedziałek, 4 czerwca 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Prezydent: Generał Ryszard Kukliński to postać niezwykła

Gen. Ryszard Kukliński wybiegał myślą w przyszłość, kierował się wizją świata bez zimnej wojny i żelaznej kurtyny, myślał o rzeczywistości, w której Europa, a w niej Polacy i inne wolne narody będą wspólnie tworzyć lepszą przyszłość - napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "Prezydent: Generał Ryszard Kukliński to postać niezwykła"

Poniedziałek, 4 czerwca 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama w Łazienkach Królewskich: Aby marzącego i chcącego poznawać świat dziecka nigdy w Was nie zabrakło

Łazienki Królewskie w Warszawie zorganizowały w poniedziałek święto dla podopiecznych Domów Dziecka z Białegostoku, Knyszyna i Siedlec. W wydarzeniu wzięła udział Małżonka Prezydenta RP.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama w Łazienkach Królewskich: Aby marzącego i chcącego poznawać świat dziecka nigdy w Was nie zabrakło"

12  
Poleć znajomemu