Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30                
Sobota, 9 czerwca 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na otwarcie wystawy poświęconej polskiej adwokaturze

Praca adwokata jest misją – nie tylko wobec osób, które adwokat reprezentuje, ale także w stosunku do państwa, którego system prawny współtworzy - napisał Prezydent w liście z okazji otwarcia wystawy w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na otwarcie wystawy poświęconej polskiej adwokaturze"

Sobota, 9 czerwca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Charków. Uroczystości upamiętniające ofiary zbrodni katyńskiej

W sobotę na Cmentarzu Ofiar Totalitaryzmu w Charkowie odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary zbrodni katyńskiej. W imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy, hołd pomordowanym złożył Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Minister Wojciech Kolarski.Czytaj więcej o: "Charków. Uroczystości upamiętniające ofiary zbrodni katyńskiej"

Sobota, 9 czerwca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Adam Kwiatkowski na 30-leciu Szkoły Sobotniej im. Św. Jana Pawła II w Oslo

Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski wziął udział w obchodach jubileuszu 30-lecia Szkoły Sobotniej im. Św. Jana Pawła II w Oslo. Podczas uroczystości w imieniu Prezydenta wręczył odznaczenie za zasługi w działalności polonijnej oraz przekazał Flagę RP.Czytaj więcej o: "Minister Adam Kwiatkowski na 30-leciu Szkoły Sobotniej im. Św. Jana Pawła II w Oslo"

Sobota, 9 czerwca 2018
 1. Kancelaria
 2. Działalność Kancelarii

Archiwum Prezydenta RP na IX Warszawskim Pikniku Archiwalnym

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Archiwów Archiwum Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej po raz ósmy wzięło udział w Warszawskim Pikniku Archiwalnym. Z tej okazji również Belweder został otwarty dla zwiedzających.Czytaj więcej o: "Archiwum Prezydenta RP na IX Warszawskim Pikniku Archiwalnym"

Sobota, 9 czerwca 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta do uczestników Forum Praw i Wolności

Warto pamiętać, że Polska ma bogate tradycje w kwestii przestrzegania praw człowieka, znacznie wyprzedzające samo wyznaczenie tego pojęcia - napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List Prezydenta do uczestników Forum Praw i Wolności"

Sobota, 9 czerwca 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Paweł Mucha na otwarciu wystawy „Adwokaci w Służbie Ojczyźnie”

Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha wziął udział w wernisażu wystawy „Adwokaci w Służbie Ojczyźnie”, który odbył się w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.Czytaj więcej o: "Minister Paweł Mucha na otwarciu wystawy „Adwokaci w Służbie Ojczyźnie”"

Poleć znajomemu