Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Niedziela, 30 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Mistrzostwo Świata - dosłownie i w przenośni!

Mistrzostwo Świata - dosłownie i w przenośni! Piękniej być nie mogło! Wiwat polscy Mistrzowie! Wiwat polscy Siatkarze! Wiwat Polska! Prezydent Andrzej Duda, w miejscowości Masłomiąca pod Krakowem, kibicował Polakom w finałowym meczu z Brazylią.Czytaj więcej o: "Mistrzostwo Świata - dosłownie i w przenośni!"

Niedziela, 30 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

„Chcę, aby Konstytucja dla Nauki była impulsem do budowy nowoczesnej Polski”

Chciałbym, by Konstytucja dla Nauki stała się ważnym impulsem do rozwoju badań i elementem do budowy nowoczesnego państwa polskiego. Bo tym celom ma służyć - mówił Prezydent w wystąpieniu wyemitowanym podczas ogólnopolskiej inauguracji roku akademickiego.Czytaj więcej o: "„Chcę, aby Konstytucja dla Nauki była impulsem do budowy nowoczesnej Polski”"

Niedziela, 30 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Depesza kondolencyjna Prezydenta RP do Prezydenta Republiki Indonezji w związku z trzęsieniem ziemi i tsunami

Poruszony wiadomością o tragicznych skutkach trzęsienia ziemi i tsunami, które nawiedziły wyspę Celebes, składam na Pana ręce, w imieniu Narodu Polskiego i własnym, wyrazy głębokiego współczucia - napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Depesza kondolencyjna Prezydenta RP do Prezydenta Republiki Indonezji w związku z trzęsieniem ziemi i tsunami"

Niedziela, 30 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na uroczystości przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego w Raciniewie

Oddajemy hołd Ofiarom tej okrutnej zbrodni. Zginęli, bo byli Polakami i pragnęli wiernie trwać przy polskości. Ich patriotyczna postawa i męczeństwo nie będą zapomniane - napisał Prezydent w liście odczytanym przez minister Halinę Szymańską.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na uroczystości przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego w Raciniewie"

Niedziela, 30 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

W sobotę i niedzielę Belweder był otwarty dla zwiedzających

W weekend dla zwiedzających został otwarty Belweder. Można było oglądać wystawę przygotowaną z okazji wręczenia certyfikatów wpisu nowych obiektów na Polską Listę Krajową Programu UNESCO „Pamięć Świata”.Czytaj więcej o: "W sobotę i niedzielę Belweder był otwarty dla zwiedzających"

Niedziela, 30 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Halina Szymańska na uroczystości przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego w Raciniewie

Szef KPRP minister Halina Szymańska wzięła udział w uroczystości patriotyczno-religijnej przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego z okresu II wojny światowej w Raciniewie.Czytaj więcej o: "Minister Halina Szymańska na uroczystości przy Mogile Zbiorowej Cywilnych Ofiar okupanta niemieckiego w Raciniewie"

1234567  44
Poleć znajomemu