Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Środa, 5 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Prezydent na targach przemysłu obronnego w Kielcach

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w XXVI edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. To najważniejsze wydarzenie branży zbrojeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Tematem wiodącym tegorocznej edycji jest 100-lecie odzyskania niepodległości.Czytaj więcej o: "Prezydent na targach przemysłu obronnego w Kielcach"

Środa, 5 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie Pary Prezydenckiej z paralekkoatletami  

- Chylę czoło przed Państwa hartem ducha i wspaniałymi wynikami – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z medalistami Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Berlinie 2018. W spotkaniu uczestniczyła również Małżonka Prezydenta.Czytaj więcej o: "Spotkanie Pary Prezydenckiej z paralekkoatletami"

Środa, 5 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z medalistami Paralekkoatletycznych ME w Berlinie  

Państwo odnieśli jeszcze większy sukces i tym samym jeszcze bardziej rozsławiacie imię naszego kraju ‒ rozsławiacie Rzeczpospolitą - mówił Prezydent Andzrej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z medalistami Paralekkoatletycznych ME w Berlinie"

Środa, 5 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Doradca Paweł Sałek na obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

Paweł Sałek, Doradca Prezydenta RP wziął udział w uroczystościach związanych z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbyły się w Ostrołęce.Czytaj więcej o: "Doradca Paweł Sałek na obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości"

Środa, 5 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Krzysztof Szczerski na XXVIII Forum Ekonomicznym w Krynicy

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski wziął udział w XX Konferencji Europa Karpat, która odbywa się w ramach XXVIII Forum Ekonomicznego w Krynicy. Prezydencki minister uczestniczył w panelu pt. „Sąsiedzi Europy czy sąsiedzi w Europie?”.Czytaj więcej o: "Minister Krzysztof Szczerski na XXVIII Forum Ekonomicznym w Krynicy"

Środa, 5 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta podczas XXVI edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach  

- Chciałbym, aby nasz przemysł zbrojeniowy rozwijał się coraz dynamiczniej, byśmy mieli wyposażenie coraz nowocześniejsze. Jest tego już dużo, naprawdę mamy czym się pochwalić - podkreślał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta podczas XXVI edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach"

Poleć znajomemu