Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Piątek, 7 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Uroczystości dożynkowe z Patronatem Narodowym w Stulecie Odzyskania Niepodległości

Prezydent Andrzej Duda zdecydował o objęciu Patronatu Narodowego w Stulecie Odzyskania Niepodległości nad uroczystościami dożynkowymi organizowanymi w 2018 roku na terenie całego kraju.Czytaj więcej o: "Uroczystości dożynkowe z Patronatem Narodowym w Stulecie Odzyskania Niepodległości"

Piątek, 7 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Narodowa Rada Rozwoju
 3. Aktualności

Konsultacje społeczne ustawy o centrach usług społecznych

W Kancelarii Prezydenta RP trwają prace nad projektem ustawy o centrach usług społecznych. Celem działania centrum będzie koordynacja i integracja usług społecznych na poziomie lokalnym.Czytaj więcej o: "Konsultacje społeczne ustawy o centrach usług społecznych"

Piątek, 7 września 2018
 1. Aktualności
 2. Nominacje

Prezydent mianował nowego Dowódcę Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych  

Prezydent Andrzej Duda wręczył akt mianowania gen. dyw. Tomaszowi Piotrowskiemu na stanowisko Dowódcy Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Jego poprzednik, gen. broni Sławomir Wojciechowski obejmie stanowisko w strukturach NATO.Czytaj więcej o: "Prezydent mianował nowego Dowódcę Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych"

Piątek, 7 września 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia dla zasłużonych w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii

Prezydent Andrzej Duda nadał ordery i odznaczenia osobom zasłużonym w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii Polski oraz w działalności na rzecz środowisk sybirackich. Odznaczenia wręczył minister Andrzej Dera.Czytaj więcej o: "Odznaczenia dla zasłużonych w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii"

Piątek, 7 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Kolarski o Narodowym Czytaniu: To największa kampania na rzecz promocji czytelnictwa

Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego odbędzie się w ponad 2700 miejscach na całym świecie. To rekordowy zasięg akcji, Powieść czytana będzie na wszystkich kontynentach, nawet na Antarktydzie - podkreślił minister Wojciech Kolarski.Czytaj więcej o: "Minister Kolarski o Narodowym Czytaniu: To największa kampania na rzecz promocji czytelnictwa"

Piątek, 7 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Specjalna nagroda Prezydenta RP na MSPO

Na zakończenie XXVI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid wręczył nagrodę Prezydenta RP Andrzeja Dudy dla produktu najlepiej służącego podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa żołnierzy Sił Zbrojnych RP.Czytaj więcej o: "Specjalna nagroda Prezydenta RP na MSPO"

123  
Poleć znajomemu