Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Poniedziałek, 10 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Najpóźniej w środę rano komunikat ws. sędziów SN, którzy chcą dalej orzekać

Najpóźniej w środę rano Kancelaria Prezydenta opublikuje komunikat informujący o tym, jaką decyzję podjął prezydent Andrzej Duda ws. sędziów Sądu Najwyższego, którzy wyrazili wolę dalszego orzekania - powiedział w poniedziałek minister Błażej Spychalski.Czytaj więcej o: "Najpóźniej w środę rano komunikat ws. sędziów SN, którzy chcą dalej orzekać"

Poniedziałek, 10 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Kwiatkowski na uroczystościach pogrzebowych ks. abp. Szczepana Wesołego

W katowickiej archikatedrze Chrystusa Króla odbyły się uroczystości pogrzebowe abp. Szczepana Wesołego, długoletniego duszpasterza Polonii. List od Prezydenta RP Andrzeja Dudy odczytał minister Adam Kwiatkowski.Czytaj więcej o: "Min. Kwiatkowski na uroczystościach pogrzebowych ks. abp. Szczepana Wesołego"

Poniedziałek, 10 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Najważniejsze, by pomóc zwalnianym pracownikom w Pieńsku

− Najważniejsze, żeby się tą sprawą zająć i żeby mieszkańcom i pracownikom tej fabryki pomóc − mówił w poniedziałek rano prezydencki minister Błażej Spychalski, pytany w TVN o sprawę zamykanej odlewni w Pieńsku.Czytaj więcej o: "Najważniejsze, by pomóc zwalnianym pracownikom w Pieńsku"

Poniedziałek, 10 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na uroczystości pogrzebowe śp. ks. abp. Szczepana Wesołego

W Jego osobie żegnamy niestrudzonego krzewiciela polskości i strażnika wartości chrześcijańskich. W roku stulecia odzyskania niepodległości Rzeczpospolita żegna wielkiego patriotę i syna górnośląskiej ziemi, zasłużonego kapłana - napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na uroczystości pogrzebowe śp. ks. abp. Szczepana Wesołego"

Poniedziałek, 10 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Paweł Mucha: Decyzja w sprawie sędziów SN w najbliższym czasie

− Ocena osób, które na najwyższym szczeblu mają rozstrzygać o sprawach obywateli, musi uwzględniać, czy ktoś był aktywnym członkiem PZPR albo angażował się w utrwalanie władzy ludowej − mówił w PR III minister Paweł Mucha o sędziach Sądy Najwyższego.Czytaj więcej o: "Paweł Mucha: Decyzja w sprawie sędziów SN w najbliższym czasie"

Poniedziałek, 10 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski złożył w poniedziałek rano − w imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy − kwiaty w kaplicy Pałacu Prezydenckiego przed tablicą poświęconą pamięci Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich.Czytaj więcej o: "Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej"

Poleć znajomemu