Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Czwartek, 13 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Prezydent na szczycie Grupy Arraiolos na Łotwie [PL/ENG]

W Pałacu Rundāle na Łotwie spotkali się przywódcy państw Grupy Arraiolos. Polski Prezydent podkreślił znaczenie solidarności między państwami np. w kwestiach energetycznych. Andrzej Duda wziął udział m.in. w sesjach roboczych z udziałem prezydentów.Czytaj więcej o: "Prezydent na szczycie Grupy Arraiolos na Łotwie [PL/ENG]"

Czwartek, 13 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Podczas szczytu na Łotwie Prezydent podkreślił znaczenie solidarności [PL/ENG]

Podczas czwartkowego spotkania prezydentów 13 krajów UE na Łotwie Prezydent Andrzej Duda podkreślił znaczenie solidarności między państwami np. w kwestiach energetycznych - poinformował Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Podczas szczytu na Łotwie Prezydent podkreślił znaczenie solidarności [PL/ENG]"

Czwartek, 13 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Komunikat ws. przejścia w stan spoczynku grupy sędziów Sądu Najwyższego

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej skierował do siedmiu sędziów Sądu Najwyższego pisma, w których poinformował, że z dniem 12 września 2018 r. przeszli w stan spoczynku z mocy prawa.Czytaj więcej o: "Komunikat ws. przejścia w stan spoczynku grupy sędziów Sądu Najwyższego"

Czwartek, 13 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Prezydent rozmawiał z Frankiem Steinmeierem o wysłuchaniu w Bundestagu nt. Węgier i Polski [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał na Łotwie z Prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem w związku z wysłuchaniem w Bundestagu na temat sytuacji w Polsce i na Węgrzech oraz składem uczestniczącym w wysłuchaniu - poinformował Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Prezydent rozmawiał z Frankiem Steinmeierem o wysłuchaniu w Bundestagu nt. Węgier i Polski [PL/ENG]"

Czwartek, 13 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Sejm przyjął prezydencką nowelę ustawy ułatwiającą uzyskanie statusu weterana

Sejm RP niemal jednogłośnie przyjął zaproponowane przez Prezydenta Andrzeja Dudę zmiany w ustawie o weteranach działań poza granicami państwa, rozszerzając tym samym krąg osób mogących ubiegać się o status weterana.Czytaj więcej o: "Sejm przyjął prezydencką nowelę ustawy ułatwiającą uzyskanie statusu weterana"

Czwartek, 13 września 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonkowie Prezydentów państw Grupy Arraiolos spotkali się na Łotwie

Agata Kornhauser-Duda - towarzysząca Prezydentowi RP podczas 14. Spotkania Prezydentów Państw Grupy Arraiolos - spotkała się z Małżonkami Prezydentów Łotwy, Austrii, Niemiec, Grecji oraz Malty.Czytaj więcej o: "Małżonkowie Prezydentów państw Grupy Arraiolos spotkali się na Łotwie"

12  
Poleć znajomemu