Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Piątek, 14 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Paweł Mucha: Nie ma podstaw, by wstrzymać procedury powoływania sędziów SN

– Nie ma tego rodzaju okoliczności, które hamowałyby konstytucyjną prerogatywę Prezydenta do powoływania sędziów SN. Nie widzę żadnych podstaw, by ta procedura miałaby zostać wstrzymana – powiedział w piątek wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Paweł Mucha: Nie ma podstaw, by wstrzymać procedury powoływania sędziów SN"

Piątek, 14 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

W niedzielę Belweder i Zamek w Wiśle otwarte dla zwiedzających

W niedzielę 16 września - w ramach 26. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa odbywających się pod hasłem „Niepodległa dla wszystkich” - Rezydencja Belweder i Zamek w Wiśle będą otwarte dla zwiedzających.Czytaj więcej o: "W niedzielę Belweder i Zamek w Wiśle otwarte dla zwiedzających"

Piątek, 14 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie ministra Adama Kwiatkowskiego z Samem Brownbackiem

Polsko-amerykańska współpraca w kontekście wspierania wolności religijnej na świecie była tematem spotkania ministra Adama Kwiatkowskiego z amerykańskim ambasadorem Samem Brownbackiem, pełniącym funkcję pełnomocnika ds. wolności religijnej.Czytaj więcej o: "Spotkanie ministra Adama Kwiatkowskiego z Samem Brownbackiem"

Piątek, 14 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na uroczystość upamiętnienia Polaków pomordowanych w lesie w Palmirach

Żyli dla Polski i za Polskę zginęli. Niech pamięć o nich przypomina nam, że nasza wolność okupiona została także ich krwią - napisał Prezydent w liście odczytanym podczas uroczystości patriotyczno-religijnej na Cmentarzu-Mauzoleum w Palmirach.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na uroczystość upamiętnienia Polaków pomordowanych w lesie w Palmirach"

Piątek, 14 września 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski dla Roberta Brylewskiego

Prezydent Andrzej Duda nadał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski pośmiertnie Robertowi Brylewskiemu za wybitne zasługi dla rozwoju kultury. Order przekazał rodzinie Podsekretarz Stanu w KPRP minister Wojciech Kolarski.Czytaj więcej o: "Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski dla Roberta Brylewskiego"

Piątek, 14 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List z okazji 1. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych

Życzę Państwu wielu wspaniałych sukcesów i radości z wykonywania utworów naszego wspaniałego rodaka — napisał Prezydent RP do uczestników 1. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych.Czytaj więcej o: "List z okazji 1. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych"

12  
Poleć znajomemu