Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Niedziela, 16 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Wielkie święto plonów w Spale - Dożynki Prezydenckie  

W Spale, z udziałem Pary Prezydenckiej, odbyły się tradycyjne Dożynki Prezydenckie. W swoim wystąpieniu Andrzej Duda podkreślał, że dzięki pracy polskiego rolnika Polacy są bezpieczni, bo mają własną żywność i nie są od nikogo zależni w tym zakresie.Czytaj więcej o: "Wielkie święto plonów w Spale - Dożynki Prezydenckie"

Niedziela, 16 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent: Nasza żywność pojawia się wszędzie na świecie – i to jest wielka zasługa także polskich rolników

Nasza żywność pojawia się w zasadzie wszędzie na świecie – i to jest wielka zasługa także polskich rolników i ich mądrego gospodarowania, a zarazem tradycji, którą przekazują z pokolenia na pokolenie - mówił Prezydent w wywiadzie dla programu „Tydzień”.Czytaj więcej o: "Prezydent: Nasza żywność pojawia się wszędzie na świecie – i to jest wielka zasługa także polskich rolników"

Niedziela, 16 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Andrzeja Dudy na Dożynkach Prezydenckich  

W ciągu ostatnich dwóch lat eksport polskiej żywności wzrósł trzykrotnie i stanowi obecnie 13 proc. całego naszego eksportu. To ogromna gałąź naszej gospodarki – gałąź, która staje się jednym z jej filarów - mówił Andrzej Duda na Dożynkach Prezydenckich.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Andrzeja Dudy na Dożynkach Prezydenckich"

Niedziela, 16 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Możliwym efektem wizyty Prezydenta w USA - bardzo ważna polsko-amerykańska deklaracja

Minister Krzysztof Szczerski zapowiedział, że efektem wizyty Prezydenta Andrzeja Dudy w USA może być "bardzo ważna polsko-amerykańska polityczna deklaracja o daleko posuniętej współpracy w obszarach: wojskowym, energetycznym i inwestycyjnym".Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Możliwym efektem wizyty Prezydenta w USA - bardzo ważna polsko-amerykańska deklaracja"

Niedziela, 16 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Belweder i Zamek w Wiśle otwarte dla turystów

Turyści odwiedzają Rezydencje Prezydenta RP: Belweder oraz Zamek w Wiśle z okazji 26. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa odbywających się pod hasłem „Niepodległa dla wszystkich”.Czytaj więcej o: "Belweder i Zamek w Wiśle otwarte dla turystów"

Niedziela, 16 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski o tzw. ACTA 2: To nabijanie kabzy wielkim koncernom medialnym

Dyrektywa o prawie autorskim dotycząca internetu, tzw. ACTA 2 to nabijanie kabzy wielkim koncernom medialnym - ocenił Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski o tzw. ACTA 2: To nabijanie kabzy wielkim koncernom medialnym"

12  
Poleć znajomemu