Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30              
Środa, 19 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

„Trwały sojusz polsko-amerykański to wymierny sukces Prezydenta Dudy”

Wymiernym sukcesem wizyty Prezydenta Andrzeja Dudy w USA jest m.in. trwały sojusz polsko-amerykański potwierdzony oświadczeniem pisemnym - podkreślił wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. - Nie wyobrażam sobie większego sukcesu - dodał.Czytaj więcej o: "„Trwały sojusz polsko-amerykański to wymierny sukces Prezydenta Dudy”"

Środa, 19 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Konferencja prasowa ministrów Szczerskiego i Spychalskiego po wizycie Pary Prezydenckiej w Waszyngtonie

To, co jest najistotniejsze i o co zabiegaliśmy to to, żeby podnieść tę deklarację na wyższy poziom formalny. Osiągnęliśmy to, że deklaracja polsko-amerykańska o strategicznym partnerstwie jest podpisana przez Prezydentów - mówił minister Szczerski.Czytaj więcej o: "Konferencja prasowa ministrów Szczerskiego i Spychalskiego po wizycie Pary Prezydenckiej w Waszyngtonie"

Środa, 19 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Doradca Kochalski: Prezydent stara się wspierać innowacyjność

Prezydent stara się wspierać innowacyjność, w tym małych i średnich przedsiębiorstw. Niektóre z nich to tzw. przedsiębiorstwa zalążkowe, czyli „start-upy" - podkreślił w rozmowie z Naszym Dziennikiem Cezary Kochalski.Czytaj więcej o: "Doradca Kochalski: Prezydent stara się wspierać innowacyjność"

Środa, 19 września 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szymańska na II Kongresie Polskich Dzieci Wojny w Sejmie RP

Szef KPRP Halina Szymańska reprezentowała Prezydenta podczas II Kongresu Polskich Dzieci Wojny, który odbył się w Sejmie RP. Każda wojna jest klęską człowieczeństwa, regresem moralnym i cywilizacyjnym - napisał Andrzej Duda w liście.Czytaj więcej o: "Minister Szymańska na II Kongresie Polskich Dzieci Wojny w Sejmie RP"

Środa, 19 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia Prezydenta dla Zygmunta Krauzego z okazji jubileuszu 80. urodzin artysty

Z okazji 80. urodzin proszę przyjąć serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności za Pana dokonania kompozytorskie, pedagogiczne oraz pianistyczne - napisał Andrzej Duda w liście do jubilata - Profesora Zygmunta Krauzego.Czytaj więcej o: "Życzenia Prezydenta dla Zygmunta Krauzego z okazji jubileuszu 80. urodzin artysty"

Środa, 19 września 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta z okazji II Kongresu Polskich Dzieci Wojny w Sejmie RP

W pamięci historycznej naszego narodu stale tkwi cierń, jakim była gehenna małych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych, obozów przejściowych, gett, więzień i aresztów - przypomniał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List Prezydenta z okazji II Kongresu Polskich Dzieci Wojny w Sejmie RP"

12  
Poleć znajomemu