Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Poniedziałek, 29 października 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Krzysztof Szczerski na „Pierwszym Amerykańsko-Polskim Szczycie CEO: Formowanie następnych 100 lat biznesu”

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski wziął udział w organizowanym przez Atlantic Council „Pierwszym Amerykańsko-Polskim Szczycie CEO: Formowanie następnych 100 lat biznesu”.Czytaj więcej o: "Minister Krzysztof Szczerski na „Pierwszym Amerykańsko-Polskim Szczycie CEO: Formowanie następnych 100 lat biznesu”"

Poniedziałek, 29 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Strzyżowa  

Dziękuję za ten baner: „Sto lat – dumni z niepodległości Polski”. Ogromnie się z tego cieszę i widzę, że są Państwo dumni. Chciałbym, żebyście nas wspierali w tym dziele budowania lepszej Polski - mówił Prezydent Andrzej DudaCzytaj więcej o: "Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Strzyżowa"

Niedziela, 28 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Depesza kondolencyjna do Prezydenta USA w związku z zamachem na synagogę w Pittsburghu [PL/ENG]

Przekazuję wyrazy głębokiego współczucia z powodu podstępnego zamachu na tle antysemickim dokonanego w synagodze „Drzewo Życia” w Pittsburghu, w którym życie odebrane zostało wielu niewinnym ludziom - napisał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Depesza kondolencyjna do Prezydenta USA w związku z zamachem na synagogę w Pittsburghu [PL/ENG]"

Niedziela, 28 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent dla „Bild am Sonntag”: Chcemy naprawiać UE [PL/DE/ENG]

Polacy są zadowoleni z członkostwa w Unii Europejskiej. Wspólnota jest dla nas synonimem wolności i otwartych granic. My, Polacy, bardzo to sobie cenimy. Jednak pewne rzeczy nas niepokoją. Dlatego chcemy naprawiać Unię - mówi Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Prezydent dla „Bild am Sonntag”: Chcemy naprawiać UE [PL/DE/ENG]"

Niedziela, 28 października 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Centralne obchody Kościoła prawosławnego w stulecie niepodległości Polski

W Warszawie odbyły się uroczystości Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wieczorem na Zamku Królewskim minister Adam Kwiatkowski odczytał list Prezydenta Andrzeja Dudy.Czytaj więcej o: "Centralne obchody Kościoła prawosławnego w stulecie niepodległości Polski"

Niedziela, 28 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List na uroczystości Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości

- Najserdeczniej dziękuję Państwu za modlitwę w intencji naszej Rzeczypospolitej, za piękny śpiew na chwałę Boga i Ojczyzny, za pełną radości i dumy manifestację Państwa patriotyzmu - podkreślił Prezydent. List odczytał minister Adam Kwiatkowski.Czytaj więcej o: "List na uroczystości Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości"

1 POPRZEDNIA 1234567  40
Poleć znajomemu