Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Poniedziałek, 1 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Uroczystości pogrzebowe śp. admirała floty Józefa Unruga i Jego Małżonki śp. Zofii Unrug

Prezydent Andrzej Duda weźmie we wtorek udział w uroczystościach pogrzebowych śp. admirała floty Józefa Unruga i Jego Małżonki śp. Zofii Unrug. Szczątki Unrugów zostaną pochowane w Marynarskiej Kwaterze Pamięci na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni.Czytaj więcej o: "Uroczystości pogrzebowe śp. admirała floty Józefa Unruga i Jego Małżonki śp. Zofii Unrug"

Poniedziałek, 1 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Vivat Academia, vivant Professores!

Praca uczonych i wykładowców oraz trud studentów są ogromnie ważne dla budowania silnego nowoczesnego państwa, rozwoju innowacyjnej gospodarki narodowej i kształtowania aktywnego, odpowiedzialnego, kreatywnego społeczeństwa - podkreślił Prezydent RP.Czytaj więcej o: "Vivat Academia, vivant Professores!"

Poniedziałek, 1 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Wywiad z Prezydentem w tygodniku „Sieci”

Do USA jechałem, aby wytyczyć wspólnie z Prezydentem USA kierunki, które w efekcie dadzą amerykańskie inwestycje w Polsce, w tym także militarne. A także zacieśnianie relacji, które będą budowały bezpieczeństwo Polski. I tak się stało - mówi Prezydent.Czytaj więcej o: "Wywiad z Prezydentem w tygodniku „Sieci”"

Poniedziałek, 1 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na Inaugurację Roku Akademickiego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

Praca uczonych i wykładowców oraz trud studentów są ogromnie ważne dla budowania silnego nowoczesnego państwa, rozwoju innowacyjnej gospodarki narodowej i kształtowania aktywnego, odpowiedzialnego, kreatywnego społeczeństwa - napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na Inaugurację Roku Akademickiego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach"

Poniedziałek, 1 października 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama: Naturalną postawą w społeczeństwie powinna być solidarność pokoleniowa

- Korzystamy z tego, co Państwo wypracowaliście trudem swojego życia - mówiła Agata Kornhauser-Duda w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama: Naturalną postawą w społeczeństwie powinna być solidarność pokoleniowa"

Poniedziałek, 1 października 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Medale za Długoletnią Służbę dla zasłużonych pracowników Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Podczas dzisiejszej konferencji zatytułowanej „Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Z tradycją w przyszłość” minister Halina Szymańska, w imieniu Prezydenta, wręczyła 15 Medali za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom PIORiN.Czytaj więcej o: "Medale za Długoletnią Służbę dla zasłużonych pracowników Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa"

12  
Poleć znajomemu