Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Piątek, 5 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Prezydent złoży wizytę w siedzibie ONZ w Genewie oraz wygłosi wykład w Zurychu [PL/ENG]

Priorytety Polski w ramach prac Rady Bezpieczeństwa i innych agend ONZ będą tematami rozmów Prezydenta Andrzeja Dudy w poniedziałek w genewskiej siedzibie ONZ. Para Prezydencka weźmie też udział w uroczystym koncercie muzyki polskiej dla dyplomatów.Czytaj więcej o: "Prezydent złoży wizytę w siedzibie ONZ w Genewie oraz wygłosi wykład w Zurychu [PL/ENG]"

Piątek, 5 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

„Relacje polsko-amerykańskie mają tak dobrą perspektywę, jakiej dawno nie było”

Wróciłem z przekonaniem, że relacje polsko-amerykańskie są bardzo dobre. W moim odczuciu są tak dobre i mają tak dobrą perspektywę, jakiej dawno nie było - mówił Prezydent w wywiadzie dla „Super Expressu”, odnosząc się do swojej ostatniej wizyty w USA.Czytaj więcej o: "„Relacje polsko-amerykańskie mają tak dobrą perspektywę, jakiej dawno nie było”"

Piątek, 5 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizacje dwóch ustaw: o szczególnych rozwiązaniach związanych z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, a także o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego.Czytaj więcej o: "Dwie ustawy z podpisem Prezydenta"

Piątek, 5 października 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Krzysztof Szczerski na Inauguracji Roku Akademickiego w Akademii Ignatianum

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski wziął udział w Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019 w Akademii Ignatianum w Krakowie. Podczas uroczystości odczytał list Prezydenta skierowany do nauczycieli akademickich i studentów.Czytaj więcej o: "Minister Krzysztof Szczerski na Inauguracji Roku Akademickiego w Akademii Ignatianum"

Piątek, 5 października 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Spotkanie Pierwszej Damy ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Na zaproszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Alwerni, Pierwsza Dama odwiedziła słuchaczy uczelni, z którymi rozmawiała m.in. o jakości życia osób starszych oraz o wartości aktywizacji społecznej seniorów.Czytaj więcej o: "Spotkanie Pierwszej Damy ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku"

Piątek, 5 października 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu integracyjnym w Brzesku

Małżonka Prezydenta razem z dziećmi z Publicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Brzesku wzięła udział w święcie patronki placówki - św. siostry Faustyny.Czytaj więcej o: "Wizyta Pierwszej Damy w przedszkolu integracyjnym w Brzesku"

12  
Poleć znajomemu