Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Piątek, 12 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

„Chcemy, by Unia Europejska była prawdziwą wspólnotą” [PL/ENG]

– Koncepcja UE dwóch prędkości to rozbicie Unii – ocenił w piątek Andrzej Duda. Chcemy Unii solidarnej, w której każdy kraj jest szanowany – powiedział Prezydent RP po szczycie państw Grupy Wyszehradzkiej, który odbywał się na Słowacji.Czytaj więcej o: "„Chcemy, by Unia Europejska była prawdziwą wspólnotą” [PL/ENG]"

Piątek, 12 października 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Mucha: Powołanie przez Prezydenta sędziów SN nie jest przedmiotem unijnego postępowania

Powołanie przez Prezydenta nowych sędziów SN nie jest przedmiotem jakiegokolwiek postępowania, w tym wystąpienia Komisji Europejskiej do TSUE – mówił wiceszef KPRP podczas wspólnej konferencji ministrów Pawła Muchy i Błażeja Spychalskiego.Czytaj więcej o: "Min. Mucha: Powołanie przez Prezydenta sędziów SN nie jest przedmiotem unijnego postępowania"

Piątek, 12 października 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta rozmawiała o niepodległości z polonijną młodzieżą z Aten

- To bardzo ważne, że podejmowanych jest tak wiele różnorodnych inicjatyw, mających na celu uczczenie jubileuszu wszystkich Polaków - powiedziała Pierwsza Dama w trakcie wizyty w Pałacu Prezydenckim uczniów z Zespołu Szkół im. Zygmunta Mineyki w Atenach.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta rozmawiała o niepodległości z polonijną młodzieżą z Aten"

Piątek, 12 października 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Międzynarodowa Konferencja „Rozwój energetyki rozproszonej a ograniczenie smogu na obszarach wiejskich” z udziałem minister Szymańskiej

Szef KPRP minister Halina Szymańska reprezentowała Prezydenta podczas III Edycji Międzynarodowej Konferencji: „Rozwój energetyki rozproszonej a ograniczenie smogu na obszarach wiejskich”, która odbyła się w Grodnie k. Międzyzdrojów.Czytaj więcej o: "Międzynarodowa Konferencja „Rozwój energetyki rozproszonej a ograniczenie smogu na obszarach wiejskich” z udziałem minister Szymańskiej"

Piątek, 12 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Oświadczenie Prezydenta RP podsumowujące szczyt V4 na Słowacji  

Chcemy Unii Europejskiej solidarnej. Chcemy Unii Europejskiej, w której każdy kraj jest traktowany równo z innymi – mówił Prezydent Andrzej Duda na zakończenie dwudniowego spotkania przywódców państw Grupy Wyszehradzkiej.Czytaj więcej o: "Oświadczenie Prezydenta RP podsumowujące szczyt V4 na Słowacji"

12  
Poleć znajomemu