Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
29 30 31                      
Środa, 17 października 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef BBN: Chcemy, by dialog z Izraelem nabrał tempa

Ocena sytuacji w Europie i na Bliskim Wschodzie, relacje transatlantyckie i współpraca dwustronna były tematami rozmów szefa BBN Pawła Solocha w Izraelu. Jest wola obu stron, aby dialog we wszystkich obszarach nabrał tempa – podkreślił minister Soloch.Czytaj więcej o: "Szef BBN: Chcemy, by dialog z Izraelem nabrał tempa"

Środa, 17 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta z okazji VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa tworzą zasadniczą siłę napędową gospodarki. W Polsce jest to sektor, który generuje około 60 proc. PKB i tworzy ponad 70 proc. miejsc pracy - przypomniał Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List Prezydenta z okazji VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach"

Środa, 17 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Wpis Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Księgi Pamiątkowej Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

Składam wyrazy głębokiego uznania i szacunku wszystkim polskim Weteranom, tak bardzo zasłużonym w misjach umacniających międzynarodową stabilność oraz bezpieczeństwo Rzeczypospolitej. Polska jest z Was dumna!Czytaj więcej o: "Wpis Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Księgi Pamiątkowej Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa"

Środa, 17 października 2018
 1. Kancelaria
 2. Działalność Kancelarii

IX edycja międzynarodowego projektu „Jesteśmy Razem”

Po raz dziewiąty młodzież polska i izraelska spotkały się w środę na terenie dawnego niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady i obozu pracy w Treblince, by uczcić pamięć tragicznie zmarłych ofiar.Czytaj więcej o: "IX edycja międzynarodowego projektu „Jesteśmy Razem”"

Środa, 17 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

„W imieniu Rzeczypospolitej składam hołd wszystkim Polakom ratującym Żydów”

W imieniu Rzeczypospolitej składam hołd wszystkim Polakom ratującym Żydów – tym znanym z imienia i nazwiska i tym nieznanym, o których być może przyjdzie nam się jeszcze dowiedzieć – napisał Prezydent w liście do uczestników Zjazdu w Rzeszowie i Markowej.Czytaj więcej o: "„W imieniu Rzeczypospolitej składam hołd wszystkim Polakom ratującym Żydów”"

Środa, 17 października 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o weteranach

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o weteranach działań poza granicami oraz rozporządzenie określające wielokrotność kwoty bazowej, stanowiącej przeciętne uposażenie żołnierzy zawodowych. – Cieszę się, że żołnierze będą zarabiali więcej – zapewnił.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał nowelizację ustawy o weteranach"

12  
Poleć znajomemu