Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30                  
Sobota, 17 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Para Prezydencka kibicowała skoczkom

- To było absolutnie zasłużone zwycięstwo - powiedział Prezydent, który wraz z Małżonką kibicował zawodnikom w inauguracyjnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle. Polacy wygrali konkurs drużynowy.Czytaj więcej o: "Para Prezydencka kibicowała skoczkom"

Sobota, 17 listopada 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta solidaryzuje się z wcześniakami

W Światowym Dniu Wcześniaka Pierwsza Dama solidaryzowała się z dziećmi urodzonymi znacznie przed terminem i ich rodzicami. Odwiedziła Oddział Patologii Noworodka i Niemowląt Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta solidaryzuje się z wcześniakami"

Sobota, 17 listopada 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Fioletowy Pałac Prezydencki z okazji Światowego Dnia Wcześniaka

W Światowym Dniu Wcześniaka Pałac Prezydencki rozbłysł na fioletowo. To dzień, w którym solidaryzujemy się z przedwcześnie urodzonymi dziećmi i ich rodzicami.Czytaj więcej o: "Fioletowy Pałac Prezydencki z okazji Światowego Dnia Wcześniaka"

Sobota, 17 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta do uczestników debaty „Sto lat z tysiąclecia. Drogi do niepodległej”

To dzięki Państwa wiedzy i zaangażowaniu rozmowy o drogach do Niepodległej były fascynującym doświadczeniem, za które jestem głęboko wdzięczny, a cały cykl debat spełnił swoje ważne zadanie - napisał Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List Prezydenta do uczestników debaty „Sto lat z tysiąclecia. Drogi do niepodległej”"

Sobota, 17 listopada 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek”

Minister Andrzej Dera wziął udział w jubileuszowym X Międzynarodowym Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek” organizowanym przez Fundację im. św. Cyryla i Metodego. Forum odbywało się pod patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.Czytaj więcej o: "X Międzynarodowe Forum Tato.Net „Miłość i Szacunek”"

Sobota, 17 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości RP
 3. Aktualności

Debata historyków pt. „Sto lat z tysiąclecia. Drogi do niepodległej”

Z udziałem ministra Wojciecha Kolarskiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się debata historyków pt. „Sto lat z tysiąclecia. Drogi do niepodległej”. List do uczestników spotkania skierował Prezydent RP Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Debata historyków pt. „Sto lat z tysiąclecia. Drogi do niepodległej”"

12  
Poleć znajomemu