Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30                  
Czwartek, 22 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta z okazji uroczystości barbórkowych Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach

Barbórka to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów, wyrażających szacunek dla ludzkiego wysiłku i jego owoców. Etos wytrwałej, rzetelnej pracy zajmuje szczególne miejsce w mentalności mieszkańców Śląska - podkreślił Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "List Prezydenta z okazji uroczystości barbórkowych Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach"

Czwartek, 22 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Śniadanie Prezydenta RP z delegacją przedsiębiorców z Izraela

Prezydent Andrzej Duda przyjął na roboczym śniadaniu w Pałacu Prezydenckim delegację przedsiębiorców z Izraela. Podczas spotkania Prezydent podkreślił, że relacje polsko-izraelskie, w tym współpraca gospodarcza, są dla niego bardzo istotne.Czytaj więcej o: "Śniadanie Prezydenta RP z delegacją przedsiębiorców z Izraela"

Czwartek, 22 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o Polskiej Agencji Prasowej

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 9 listopada 2018 r. o zmianie ustawy o Polskiej Agencji Prasowej. Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.Czytaj więcej o: "Prezydent podpisał nowelizację ustawy o Polskiej Agencji Prasowej"

Czwartek, 22 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wywiady

Prezydent: Inicjatywy takie jak „Szlachetna Paczka” budują społeczeństwo obywatelskie

Dlatego tak mocno wspieram „Szlachetną Paczkę”, bo uważam, że jest to niezwykle potrzebny element budowy nowoczesnego, silnego państwa z jednej strony, a z drugiej strony także budowania wspólnoty – mówił Prezydent w wywiadzie dla portalu Interia.pl.Czytaj więcej o: "Prezydent: Inicjatywy takie jak „Szlachetna Paczka” budują społeczeństwo obywatelskie"

Czwartek, 22 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezentacja albumu „Władysław Stasiak. Służba Ojczyźnie”

– Władysław Stasiak był wymagający, ale utrzymywał przyjacielskie relacje ze współpracownikami; szanowali go przedstawiciele wszystkich stron sceny politycznej – powiedział o Władysławie Stasiaku Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Prezentacja albumu „Władysław Stasiak. Służba Ojczyźnie”"

Czwartek, 22 listopada 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Odznaczenia dla pracowników Wyższego Urzędu Górniczego

Z okazji Święta Górnika w Filharmonii Śląskiej w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych zasłużonym pracownikom Wyższego Urzędu Górniczego. Aktu dekoracji, w imieniu Prezydenta RP, dokonał minister Błażej Spychalski.Czytaj więcej o: "Odznaczenia dla pracowników Wyższego Urzędu Górniczego"

Poleć znajomemu