Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30 31            
Środa, 19 grudnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Kolejna bardzo dobra rozmowa z wysokim przedstawicielem administracji USA [PL/ENG]

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski spotkał się w środę z zastępcą sekretarza stanu USA Johnem J. – Sullivanem. Była to kolejna w ostatnim czasie bardzo dobra rozmowa z wysokim przedstawicielem amerykańskiej administracji – poinformował minister.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Kolejna bardzo dobra rozmowa z wysokim przedstawicielem administracji USA [PL/ENG]"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List gratulacyjny do Pawła Pawlikowskiego i Ekipy Filmowej „Zimnej wojny”

Pragnę złożyć Państwu bardzo serdeczne gratulacje i wyrazy najwyższego uznania w związku z przyznaniem Państwu ogromnie prestiżowych Europejskich Nagród Filmowych. Jak miliony Polaków, trzymam kciuki za nominację do Oscara - napisał Prezydent.Czytaj więcej o: "List gratulacyjny do Pawła Pawlikowskiego i Ekipy Filmowej „Zimnej wojny”"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Szczerski spotka się z Zastępcą Sekretarza Stanu USA

Relacje z Rosją, sytuacja na Ukrainie, relacje pomiędzy Europą a Stanami Zjednoczonymi oraz kalendarz kontaktów na wysokim szczeblu między Polską a USA to tematy zaplanowanego na dziś spotkania ministra Krzysztofa Szczerskiego z Johnem Sullivanem.Czytaj więcej o: "Minister Szczerski spotka się z Zastępcą Sekretarza Stanu USA"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Prezydent wręczył żołnierzom PKW Medale za Długoletnią Służbę

Podczas wizyty w koszarach 26. batalionu piechoty, gdzie stacjonuje Polski Kontyngent Wojskowy Rumunia, Prezydent wręczył Medale za Długoletnią Służbę żołnierzom oraz ryngrafy Dowódcom Brygady, batalionu i PKW Rumunia wchodzących w skład sił tFP.Czytaj więcej o: "Prezydent wręczył żołnierzom PKW Medale za Długoletnią Służbę"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

„Jestem tu, by przynieść wam ten kawałek Polski, to polskie tchnienie”  

W bożonarodzeniowym czasie chciałem razem z ministrem, razem z naszymi współpracownikami przynieść wam tutaj do Craiovej ten kawałek Polski, to Polskie tchnienie - mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania wigilijnego z żołnierzami w Craiovej.Czytaj więcej o: "„Jestem tu, by przynieść wam ten kawałek Polski, to polskie tchnienie”"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z polskimi żołnierzami w Rumunii  

Tu, w Rumunii, na południe od Polski, to Państwo, nasi żołnierze, jesteście reprezentacją polskiej obecności i tego wspólnego bezpieczeństwa, na którym nam tak bardzo zależy - mówił Prezydent po uroczystym apelu na terenie koszar 26. batalionu piechoty.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z polskimi żołnierzami w Rumunii"

1 POPRZEDNIA 45678910  30
Poleć znajomemu