Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30 31            
Środa, 5 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

„George H.W. Bush kontynuował politykę, która doprowadziła do przełomu w Europie” [PL/ENG]

George H.W. Bush w czasie swojej prezydentury kontynuował politykę, która doprowadziła do wielkiego przełomu w Europie i trzeba mu za to podziękować. Dla mnie ważny jest też wymiar osobisty – mówił Prezydent RP Andrzej Duda w Waszyngtonie.Czytaj więcej o: "„George H.W. Bush kontynuował politykę, która doprowadziła do przełomu w Europie” [PL/ENG]"

Środa, 5 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Ordery i odznaczenia

Prezydent RP wręczył w Waszyngtonie Krzyże Oficerskie Orderu Zasługi RP

Prezydent RP wręczył w Waszyngtonie Krzyże Oficerskie Orderu Zasługi RP. Uhonorowani zostali dwaj Amerykanie: Mark Sutton - prezes International Paper oraz Ambasador Jacques Paul Klein - szef trzech misji pokojowych ONZ na obszarze b. Jugosławii.Czytaj więcej o: "Prezydent RP wręczył w Waszyngtonie Krzyże Oficerskie Orderu Zasługi RP"

Środa, 5 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Prezydent weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych George'a H.W. Busha [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda przybył do Waszyngtonu, gdzie weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych b. Prezydenta USA George’a H.W. Busha. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się o godz. 11 czasu miejscowego (godz. 17 w Polsce).Czytaj więcej o: "Prezydent weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych George'a H.W. Busha [PL/ENG]"

Środa, 5 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Nominacje

6 grudnia Prezydent RP wręczy awanse generalskie

Zwierzchnik Sił Zbrojnych RP Andrzej Duda mianował trzech oficerów Wojska Polskiego na pierwszy oraz kolejne stopnie generalskie. Akty mianowania zostaną wręczone przez Prezydenta RP 6 grudnia podczas wizyty w w Elblągu.Czytaj więcej o: "6 grudnia Prezydent RP wręczy awanse generalskie"

Środa, 5 grudnia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Ubieranie niepodległościowej choinki z Pierwszą Damą

W Pałacu Prezydenckim Agata Kornhauser-Duda udekorowała bożonarodzeniową choinkę wspólnie z uzdolnioną artystycznie młodzieżą z Nałęczowa.Czytaj więcej o: "Ubieranie niepodległościowej choinki z Pierwszą Damą"

Środa, 5 grudnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Narodowa Rada Rozwoju
 3. Aktualności

Seminarium ,,Powroty młodych naukowców” w Belwederze

W Belwederze odbyło się dziś organizowane przez Kancelarię Prezydenta RP i Radę Młodych Naukowców seminarium poświęcone kwestii powrotów młodych naukowców do Polski.Czytaj więcej o: "Seminarium ,,Powroty młodych naukowców” w Belwederze"

12  
Poleć znajomemu