Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30 31            
Czwartek, 6 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

Wizyta w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji w Elblągu [PL/ENG]

Podczas ćwiczenia Anakonda-18 udało się zrealizować wszystkie zakładane elementy – uznał Prezydent Andrzej Duda, który odwiedził Dowództwo Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód w Elblągu. Prezydent uczcił minutą ciszy pamięć George'a H.W. Busha.Czytaj więcej o: "Wizyta w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji w Elblągu [PL/ENG]"

Czwartek, 6 grudnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Dera: Dotychczasowe rekompensaty nie objęły wszystkich zesłańców

Wszystkie kluby parlamentarne były za skierowaniem do dalszych prac projektu ustawy o świadczeniu pieniężnym dla zesłanych do ZSRR. Projekt jest inicjatywą Prezydenta Andrzeja Dudy.Czytaj więcej o: "Minister Dera: Dotychczasowe rekompensaty nie objęły wszystkich zesłańców"

Czwartek, 6 grudnia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Małżonka Prezydenta „Qurierem Świętego Mikołaja”

W Stoczku w województwie mazowieckim Pierwsza Dama dołączyła do akcji „Qurier Świętego Mikołaja” spełniającej świąteczne marzenia tych dzieci, które z różnych względów nie mogą liczyć na podarunki.Czytaj więcej o: "Małżonka Prezydenta „Qurierem Świętego Mikołaja”"

Czwartek, 6 grudnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Działalność Kancelarii

Ubieranie choinki w Ciechocińskim Dworku

Z Inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP w Ciechocińskim Dworku odbyło się wspólne ubieranie choinki. Panie z Klubu Seniora ,,Uśmiech'' z Warszawy wykonały własnoręcznie 100 biało-czerwonych bombek z okazji uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości.Czytaj więcej o: "Ubieranie choinki w Ciechocińskim Dworku"

Czwartek, 6 grudnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef BBN: Certyfikacja dowództwa w Elblągu wypełnia decyzje szczytu NATO

Certyfikacja dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód w Elblągu to wypełnienie postanowień warszawskiego szczytu NATO - ocenił szef BBN Paweł Soloch. Zadaniem dowództwa ma być koordynacja działań wielonarodowych grup batalionowych NATO.Czytaj więcej o: "Szef BBN: Certyfikacja dowództwa w Elblągu wypełnia decyzje szczytu NATO"

Czwartek, 6 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji w Elblągu  

To dzisiejsze spotkanie na zakończenie ćwiczeń Anakonda-18 jest przede wszystkim kolejnym podkreśleniem naszego sojuszu i naszych zdolności obronnych, co jest tak niezwykle ważne w tym dynamicznie zmieniającym się świecie - podkreślił Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty w Dowództwie Wielonarodowej Dywizji w Elblągu"

12  
Poleć znajomemu