Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
          01 02 03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30 31            
Środa, 19 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wizyty zagraniczne

Wizyta u polskich żołnierzy stacjonujących w Rumunii [PL/ENG]  

– W Rumunii jesteście polską reprezentacją wspólnego bezpieczeństwa, na którym nam tak bardzo zależy – powiedział w środę Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty u polskich żołnierzy stacjonujących w Rumunii w ramach wielonarodowej brygady NATO.Czytaj więcej o: "Wizyta u polskich żołnierzy stacjonujących w Rumunii [PL/ENG]"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szczerski: Kolejna bardzo dobra rozmowa z wysokim przedstawicielem administracji USA [PL/ENG]

Szef Gabinetu Prezydenta Krzysztof Szczerski spotkał się w środę z zastępcą sekretarza stanu USA Johnem J. – Sullivanem. Była to kolejna w ostatnim czasie bardzo dobra rozmowa z wysokim przedstawicielem amerykańskiej administracji – poinformował minister.Czytaj więcej o: "Min. Szczerski: Kolejna bardzo dobra rozmowa z wysokim przedstawicielem administracji USA [PL/ENG]"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Wychowankowie ośrodka specjalnego wystąpili przed Pierwszą Damą

Do Pałacu Prezydenckiego przyjechali podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Leżajska wraz ze swoimi nauczycielami i terapeutami. Zaprezentowali wspaniałe umiejętności taneczne, a chór wykonał najpiękniejsze kolędy.Czytaj więcej o: "Wychowankowie ośrodka specjalnego wystąpili przed Pierwszą Damą"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z polskimi żołnierzami w Rumunii  

Tu, w Rumunii, na południe od Polski, to Państwo, nasi żołnierze, jesteście reprezentacją polskiej obecności i tego wspólnego bezpieczeństwa, na którym nam tak bardzo zależy - mówił Prezydent po uroczystym apelu na terenie koszar 26. batalionu piechoty.Czytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z polskimi żołnierzami w Rumunii"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Paweł Mucha: Spór z Komisją Europejską powinien zakończyć się umorzeniem

- Jeżeli w sporze z Komisją Europejską decydowałyby argumenty prawne, to sprawa powinna zakończyć się umorzeniem - mówił dziś w „Sygnałach dnia” na antenie radiowej Jedynki prezydencki minister Paweł Mucha.Czytaj więcej o: "Paweł Mucha: Spór z Komisją Europejską powinien zakończyć się umorzeniem"

Środa, 19 grudnia 2018
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

„Jestem tu, by przynieść wam ten kawałek Polski, to polskie tchnienie”  

W bożonarodzeniowym czasie chciałem razem z ministrem, razem z naszymi współpracownikami przynieść wam tutaj do Craiovej ten kawałek Polski, to Polskie tchnienie - mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania wigilijnego z żołnierzami w Craiovej.Czytaj więcej o: "„Jestem tu, by przynieść wam ten kawałek Polski, to polskie tchnienie”"

12  
Poleć znajomemu